2733
2734
عنوان

زندگی‌متاهلی واسه همه همین‌جوره؟؟؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 137 پست
به زندگیت نگاه کن ببین اگه با مردی که عاشقت بود ازدواج می کردی فرقش با مردی که فقط واسه پر کردن تنها ...

چی بگم

اکه خانوادم‌گذاشته بودن شرایطم الان این نبود😔

تنها راه اینه که الان شرایط رو بهتر کنم

دنبال راه حل میگردم

دیگه برگشت به عقب هیچی رو درست نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم اکه خانوادم‌گذاشته بودن شرایطم الان این نبود😔 تنها راه اینه که الان شرایط رو بهتر کنم دنب ...

راه حل تمام مشکل های این جامعه رو می دونم چون حیطه ی کاریمه و بهت ساده میگم تا راحت چیزی که اخر بهش می رسی رو الان بدونی ‌. همیشه رابطه ای رو میشه درست کرد که طرف بخوادت و دوست داشته باشه به فکرت باشه نه .اگه نخوادت و فقط توی ظاهر کنارت زندگی کنه هر تلاشی کنی فقط طلبکاره ازت به جای خوب کردن حالت به جای درست کردن زندگیت .طرفت با رفتارش یه جاهایی داره نشون میده زخم زدن با کاراش و رفتارش به خودت و بچه ات براش مهم نیست بیشتر حواست به دلت باشه 

2742
راه حل تمام مشکل های این جامعه رو می دونم چون حیطه ی کاریمه و بهت ساده میگم تا راحت چیزی که اخر بهش ...

مشکل اصلی خودم هستم

رفتارم‌جوریه که بقیه نسبت بهم اینجوری میشن

خودم خودمو بی ارزش کردم و الان موندم چطور درستش کنم😐😐😐😭

کسی که دوست داشته باشه هیچ وقت نمی زاره به اینجا برسه و برعکس هر چی بیشتر وجودتو خرجش کنی بیشتر عاشقت میشه و قدرشناسه ، الان با پس کشیدن طرفت بدتر طلبکار میشه که تو کی هستی که بخوای اینجوری رفتار کنی باهام 

کسی که دوست داشته باشه هیچ وقت نمی زاره به اینجا برسه و برعکس هر چی بیشتر وجودتو خرجش کنی بیشتر عاشق ...

ببخشید ولی قبول ندارم

خودم جوری رفتار میکنم که بقیه پر رو میشن

تو موارد مختلف بهم ثابت شده

2740
مشکل اصلی خودم هستم رفتارم‌جوریه که بقیه نسبت بهم اینجوری میشن

طرفت همسرته ؛ یه فرد‌ توی محل کارت نیست باید خیلی چیزا رو درک کنه ‌.تو دوست دخترش نیستی که ازت سواستفادع کنه بدون توجه به درد هایی که داره به دلت وارد می کنه

ببخشید ولی قبول ندارم خودم جوری رفتار میکنم که بقیه پر رو میشن تو موارد مختلف بهم ثابت شده

خوبه🙂زمان یجورایی بهت یاد میده .وقت زیاده حالا رفتارتو تغییر میدی باهاش و می بینی چیزی تغییر نمی کنه می رسی به نخواستنش اونوقت شاید درک کردی .ایشالله بتونی درست کنی

یه ضربلامثل بی ادبانه هست که می گه اگر جلو کسی که می   گ و زه ن ر ی ن ی فکر می کنه ک و ن نداری به جای زیر سلطه رفتن و ضعف عین خودش شلوغ کن و جلوش در بیا بذار ضعیف نبینه تو رو بخواد هر بلایی سرت دربیاره اینهمه ضعف برای چیته؟ چرا تو زور گویی نمی کنی؟ چرا اجازه می دی عمر و جوونی و آرزوهاتو ازت بگیره برای خودش ماشین و خونه بخره؟ تو رو خدا دست از بی عرضگی بردار یه تکونی به خودت بده هیچ غلطی نمی تونه بکنه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
والا خانوادم‌ درست نیستن‌وگرنه برمیگشتم‌به قول شما خودم‌شوهر خودم‌بودم نمیدونم‌چطور گندی که‌زدم‌رو‌ ...

اولا شما شاغلی نیاز ب خانواده نداری

دوما طلاق اخرین راهه اول برو مشاوره 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
کلا از اولش زندگی مون رو خودمون ساختیم واسه همین همش فشار رومون بود هزینه دانشگاه و زندگی و...&nbs ...

میدونی گلم تو خودت دلت میخواد اسنجوری باهات رفتار کنه... همین الانم چون دبت میخواد خرید کنی نمیزاره اینو میگی... یه شلوار برات بخره ساکت میشی... ولی ببین اینقدر سختی میکشی سهمت از زندگی چیه

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

همون قسط که میدی زیادیه دیگه واسه خورد و خوراک و خدج خونه یه قرونم نده

باقیشو خرج خودت کن‌..یه مدت مقاوت مت کن کوتاهم نیا

پس انداز مخفی هم داشته باش

اینجوری که افسرده میشی

⚘خدایا شکرت❣
کلا از اولش زندگی مون رو خودمون ساختیم واسه همین همش فشار رومون بود هزینه دانشگاه و زندگی و...&nbs ...

وامو مگه چیکار میکنه؟  الان چند سال شده یعنی نتونسته خونه و ماشین بخره؟

کاربریم دست خودم و دوستامه  
2706