2733
2739
عنوان

طلاق و پشیمونی و خودم و سرکوفت میکنم مدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 45 پست
ازش خبری نداری ... واقعا دوسش داری .. یا خودت هم شک داری.... گذشته به نظر آدم خوب میاد در حالیکه ک ...

مشکل اینه بدی هاش و فراموش کردم مدام خوبی هاش تو ذهنم می چرخه 

دو سال جدا شدیم بازم همش زنگ میزد.

از نظر من طبیعی نبود که دوست نداشت تنهایی مسافرت بریم و همش با خانوادش بریم .

۵سال عقد بودیم فقط یکبار اومد بریم مسافرت .

اون تو خانواده پر جمعیت بزرگ شده بود من کم جمعیت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی به گذشته فک نکن 

اینجوری مروا هیچوقت عوص نمیشن

خودم دارم جدا میشم شوهرم وحشتناک وابسته مادرش...دخالتای بی‌جای ننش...هرجا میرفتیم هر تصمیمم می‌گرفتیم بائو خانوادش هم بودن

دعوا میکردیم مو به مو کف دست مادرش.. 

حالم ازش بهم میخوره.. و اخلاق بد..بددهنی...بددد ل بود...اعتیاد..خنگ بودن .بچه بودنن

موقعیت اجتماعی خوبی داره فقط همین..

فکرام کرد ...قید همه چیز زدم 

یا  ودود ...
دچار خود سرزنشی شدم همش میگم کاش صبوری میکردم ولی اون موقع ها حس میکردم کارهاش منطقی نیس مثلا توقع د ...

بنظر من از زندگی قبلیت درس بگیر و زندگی جدیدی رو شروع کن ...اونم هوشمندانه...

مسلما خودتم اشکالاتی داشتی ...اون اشکالاتو برطرف کن و زن خوبی برای همسر جدیدت باش..

کسی ک الان بخاطرش درگیری ذهنی داری ، آدم زندگیت نبوده ....مردی ک تو عقدو اوایل ازدواج ک همه می خوان تنها با زنشون باشن ؛ همش با خانوادش باشن بدون بهتر که نمیشد هیچ بدتر هم میشد .

تو هم حسادت نمی کردی //حق خودتو می خواستی ک بهت توجه بشه .

بنظر من از زندگی قبلیت درس بگیر و زندگی جدیدی رو شروع کن ...اونم هوشمندانه... مسلما خودتم اشکالاتی ...

هرجا میرفتیم یکی از بچه خواهرش پیشمون باشه 

حس میکردم بچه دار شیم سرم شلوغ بشه کلا میچسبه به اونا دیگه 

2738
هرجا میرفتیم یکی از بچه خواهرش پیشمون باشه  حس میکردم بچه دار شیم سرم شلوغ بشه کلا میچسبه به ا ...

حتی یه درصد شک نکن ک اشتباه کردی ازش جدا شدی ..

اگه الان در شرف طلاق بودی می گفتم چون دودلی برو مشاور ..

ولی وقت شاخ غولو شکستی و از مرحله ی سخت عبور کردی پس از اینجایی ک هستی لذت ببر .

نگاهم نکن سطحش بالاتر بوده از خاستگارت ..حتما با پول همون خانوادش سطحش بالاتر بوده یا وقتی سطحش بالا بوده اما خوشی هاتونم همش با اونابوده چه به درد میخوره ؟پولش میره واسه اونا.... آدم پول یه فلافل داشته باشه با همسرش بره همونو روچمنای پارک بشینه بخوره و مسخره بازی در بیاره و از تو حوض پارک اب رو همسرش بپاشه اما با خانواده ی همسرش رستوران گرون قیمت نره و اون غذا براش حناق نباشه .

وای خیلی خ ب کاری کردی جدا شدی ایشون همش وابسته به خانواده بوده خودش خیلی بده انگار بچه دوسالس 

من که بدم اومد منم بودم‌نمیموندم 

فراموشش کن و به ازدواج جدیدت فک کن 

چهره خواستگار جدیدت نسبت به قبلیه به دلته؟

۲۷ جدا شدم الان ۲۹ سالمه

استاتر اگه فک میکنی اگه برگردی میتونی تحمل کنی و عادت کنی ب کارای همسر سابقت پیش قدم شو ی پیامی  تبریکی چیزی بهش بده

اگه ن ک کلن قیدشو بزن

تو این مدت دو سال چیکار میکردی؟؟؟

همسرت زیادی خانواده دوسته.زندگی باهاش سخته

مخصوصا ک میگی پارتی مارتی هم میره

بنظرم برگرد ب زندگی جدیدت.ب قبلی فکر نکن

اون دیگه شوهر بشو نیست.فقط ذهن خودتو درکیر میکنی

♥️💞
2706