2733
2734
عنوان

ساعت ۸ باید بیدار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوابم برد😢 دو تا کلاس پرید  فقط سومیشو تونستم شرکت کنم🤕

نباید میخوابیدی دیگه😂😂 خیلی دیر خوابیدی 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
نباید میخوابیدی دیگه😂😂 خیلی دیر خوابیدی 

دست خودم نبود خوابم برد😴

نمیدونم چرا حذف واحد نمیشم ، ریاضی عمومی پنج جلسه غیبت داشتم😐💔

البته میگن سایت به مشکل برخورده ، زمان حضور رو ثبت نمیکنه😐😂

آقا هستم آقا هستم آقا هستم اقا هستم اقا هستم آقا هستم اقا هستم 

تازه از مدرسه اومدم روز بدی بود 😒اینقد تو کرونا میریم مدرسه ولی یکم برای اومدنمون احترام نمیذارن زنگ اول زبان بود کتاب هنوز ندادن زنگ دومم جغرافیا که کتاب ندادن زنگ اخر فارسی که اونم دبیر نداره هنوز 😒 یکی از بچه های کنکوری سال قبل اومد کلاس یه سوال ازش کردیم قهر کرد رفت🤣الکی میریم هیچ فایده ای نداره این مدرسه رفتنمون 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2738
دست خودم نبود خوابم برد 😴 نمیدونم چرا حذف واحد نمیشم ، ریاضی عمومی پنج جلسه غیبت داشتم😐💔 ال ...

😂😂پنج جلسه رو خواب موندی؟

تازه از مدرسه اومدم روز بدی بود 😒اینقد تو کرونا میریم مدرسه ولی یکم برای اومدنمون احترام نمیذارن زن ...

😂😂😂😂 

چندمی؟

آقا هستم آقا هستم آقا هستم اقا هستم اقا هستم آقا هستم اقا هستم 
دو جلسه اول نمی‌دونستم کجا برگزار میشه😐💔😂😂

تو از بندگان برگزیده خدا نیستی😂😂😂

2706