2703
2553
عنوان

ساعت ۸ باید بیدار باشم

452 بازدید | 63 پست

۸ صبح امروز ، یعنی کمتر از دو ساعت و نیم دیگه

از دیشب هم نخوابیدم و خوابم کم بوده

ولی می‌دونم اگه بخوابم دیگه بیدار نمیشم یا خیییلی سخت بیدار میشم😑

تعداد رای : 35
نظرسنجی
بخوابم 😴
14
40%
نخوابم و خودمو مشغول کنم🤕
21
60%
آقا هستم آقا هستم آقا هستم اقا هستم اقا هستم آقا هستم اقا هستم 

مگه کجا میخوای بری

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من هر شب مثل تو بودم  ولی دوشب قبل نخوابیدم روزم نخوابیدم دیشب ساعت ۱۰ خوابیدم ۴ بیدار شدم😂

بنظرم سه ساعتم خوبه همین الان گوشیو بذار کنار بخواب بهتر از هیچیه

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2714

بخواب وگرنه حالت بدمیشه ماهم ک بیداریم فرداتالنگ ظهرخوابیم 

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
من هر شب مثل تو بودم  ولی دوشب قبل نخوابیدم روزم نخوابیدم دیشب ساعت ۱۰ خوابیدم ۴ بیدار شدم😂 ب ...

بله خوبه اگه بتونم بخوابم و بیدار شم ولی مشکل اینه که بیدار نمیشم 🤕

کلاس مجازی دانشگاه

پس حتما بخواب جایی هم که لازم نیست بری ۷ و ۵۵ بیدار میشی میری صورتتو میشوری میشینی پای درس 😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
بخواب وگرنه حالت بدمیشه ماهم ک بیداریم فرداتالنگ ظهرخوابیم 

اگه بیدار بمونم که باید تا بعد از ظهر بیدار باشم😑

بله خوبه اگه بتونم بخوابم و بیدار شم ولی مشکل اینه که بیدار نمیشم 🤕

رو یه برگه بنویس ساعت ۸ بیدارم کنید بذار تو اشپزخونه مامانت میبینه بیدارت میکنه 

پس حتما بخواب جایی هم که لازم نیست بری ۷ و ۵۵ بیدار میشی میری صورتتو میشوری میشینی پای درس 😂

لب تاب رو زمینه ، از خواب بیدار شم با پتو متکا میرم جلوش باز خوابم می‌بره😂

2706