2733
2734

من ۱۸ هفته ام بم گفتن هیدرپسفالی خفیف داره جنینم اما شنیدم به خفیف مجوز سقط نمیدن و هیو تضمینی نیس که بعد از تولد پیشرفت نکنه از دیروز مرگو دارم به چشمم میبینم کسی بوده با شرایط من چی به سرش اومده چکار کرده حالا من چ خاکی ب سرم بریزم

لطفا برای سلامتی امام زمان و  و حاجت روایی خودتون صلوات 🌹    💜دست خدا میسپارمت دخترکم💜

باز ازمایش اینابگیر مطمین شو بعد یه کاری میکنی واسه سقط

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یجا دیگه برو سونو مشکل داره سقط کن بهتره

آره ولی ممکنه نذارن بگن خفیفه تا زمانی هم که جواب آزمایشای تکمیلی بیاد ۱۹ هفته رد شده اجازه نمیدن دیگه

لطفا برای سلامتی امام زمان و  و حاجت روایی خودتون صلوات 🌹    💜دست خدا میسپارمت دخترکم💜
2738
هم جای دیگه برو سونو هم نذر امام زمانش بکن انشالله که اشتباه کرده باشن

وای دلم خونه یا امام زمان اگه کوچکترین مشکلی هست بتونم زودتر سقطش کنم

هیدرو پسالی چیه

اشتباه تایپی بود هیدروسفالی هست یعنی آب تو بطن مغزش بیش از حد طبیعی جمع شده

اشتباه تایپی بود هیدروسفالی هست یعنی آب تو بطن مغزش بیش از حد طبیعی جمع شده

خوب چی میشه بدنیا بیاد

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2706