2703
2553

بچه ها من یه دوستی دارم که این هیچوقت دوست پسرشو با من اشنا نمیکرد ! یه بار گوشیش زنگ خورد من گوشیشو برداشتم بهش بدم بعد اسم دوس پسرشو عجق وجق سیو کرده بود داشتم میخوندم یهو گوشیو از دستم کشید گف شمارشو که بر نداشتی ؟؟؟ من انقد ناراحت شدم !! یه بارم با یکی چند سال دوست بود سال اخر دوستیش فقط عکسشو بهم نشون داد ! یه بارم وقتی با دوست پسرش که کات بود اشتی کرد جلوی من پسره بهش زنگ‌ زد پیچوند الکی گفت دوستم حالش بد شده باید برم ! بعدا گفت ببخشید چون نمیدونستم باید چی بگم اینجوری شد !! حالا منه احمق اینو با دوست پسرم اشنا کردم و دوست پسرم گفت گروه بزن این و دوستمو باهم اشناشون کنم !

من خیلی ناراحتم الان گروه زدم این شماره ی دوست پسر منو داره ! نکنه این همینجوریییه خودش که راجب من اینجوری فکر میکرد ؟؟ نکنه رابطمو خراب کنه ؟؟ میترسم چیکار کنم؟

چرا باید دوس پسرت تو گروه با دوستت آشنا شه   دوس پسرت خودش مشکل داره ها 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

خب چرا بهش گفتی منم یکی از دوستام مث دوست توعه با دوس پسر ک کات کرد ببخشید چس ناله هاشو واسه من اورد ولی منه احمق همه چیمو میگفتم بهش😶

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا باید دوس پسرت تو گروه با دوستت آشنا شه    دوس پسرت خودش مشکل داره ها

پسره میخواسته با دوست خودش اشناش کنه دختررو

2720
پسره میخواسته با دوست خودش اشناش کنه دختررو

آها   بازم حرکت جالبی نیس 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2714

کارت ک اشتباه بوده این هیچی اصلا چطوری تونستی دوستتو با دوس پسرت اشنا کنی وقتی دوستت اینجوری باهات رفتار کرده !! خدایی حرصت نگرفت؟ ی‌کم مغرور باش خواهر ی کم برای خودت ارزش قائل شو ! دوستت بهت بی احترامی کرده ولی تو ...

چرا باید دوس پسرت تو گروه با دوستت آشنا شه    دوس پسرت خودش مشکل داره ها

چ اشکالی داره؟😐

اتفاقا منم همین کارو کرده بودم دوسال پیش چون دوست داشت ببینه با کی دوستم و یجورایی کنجکاو بود 

اون کلا نه چس ناله نه خوشیاش هیچیشو نمیگفت

باز خوبه تو خوشیاش نبودی چس ناله هم نمیکردع برات این دوسته من بعد دوسال تازه بهم گف اونم اگ کات نمیکرد عمرا میگفت

کارت ک اشتباه بوده این هیچی اصلا چطوری تونستی دوستتو با دوس پسرت اشنا کنی وقتی دوستت اینجوری باهات ر ...

اخه بارها معذرت خواهی کرد و بهم گفت حالش بد بوده و ... منم بخشیدمش چون خیلی ساله دوستیم باهم

ولی الان واقعا نگرانم و نمیدونم چیکار کنم

حس میکنم این خودش اینجوریه به دوس پسرای مردم چشم داره که فکر میکنه بقیه میخوان دوس پسراشونو بدزدن ازش

من مثلا میخواستم اکیپ شیم رفیق شیم رابطم صمیمی تر و ریشه دار تر شه بعد یهو الان یاده کارای گذشته ی د ...

حق داری البته نگرانی رو نمیدونم ولی حرکتش توهین مستقیم بهت بوده 

شاید تجربه ی بدی داشته نه اینکه خودش از این آدما باشه

اخه بارها معذرت خواهی کرد و بهم گفت حالش بد بوده و ... منم بخشیدمش چون خیلی ساله دوستیم باهم ولی ال ...

هرچقدرم عذر خواهی کنه و تو ببخشیش ولی نباید کارشو فراموش میکردی الانم اشتباه کردی واکنش نشون نده ک هردوشون بفهمن ترسیدی یا مشکوکی ! ولی زیر نظر داشته باششون تاکیید میکنم هیچکدوم نفهمن 

2706