2737
2734

سلام رفتم دکتر اینجوری گفت منم الان یک لیوان و نصفی شیر خوردم حالا اگه بچم ک شیرش میدم چهار ماهه ام هست حساسیت داشته باشه چیکار کنم و از کجا بفهمم ؟؟

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍

من تا شش ماهگی دخترم شیر نخوردم ولی توی نفخش اثری نداشت. یعنی تا دوماهگی هرشب جیغ و فریاد می کرد بعدش دیگه نکرد. به نظرم به شیر ربطی نداره ولی کاش قرص کلسیمی چیزی میگرفتی خیالت راحت میشد

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مدفوعش، حالت مخاطی میگیره، با بوی بد ویا خون

ممنون دیگه علائم دیگه نداره بچم تازه داره آروم میشه میترسم باز گریه هاش شروع بشه 

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍
2731
من تا شش ماهگی دخترم شیر نخوردم ولی توی نفخش اثری نداشت. یعنی تا دوماهگی هرشب جیغ و فریاد می کرد بعد ...

قرص کلسیم هم گرفتم اما دوست دارم لبنیات مصرف کنم اینجوری بهتره آخه خیلی‌ کمر درد و پا درد دارم

قرص کلسیم هم گرفتم اما دوست دارم لبنیات مصرف کنم اینجوری بهتره آخه خیلی‌ کمر درد و پا درد دارم

پس باید هرروز علائم جدید بچه رو چک کنی و ریسکشو قبول کنی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2738