2733
2739

وقتی ۱۶_۱۷سالم بود من کنکور داشتم ،بخاطر یه سری شرایط نه مامانم منو درک میکرد نه من اونو درک میکردم 

منم تواوج بلوغ بودم حساس بودم 

مامانم همراهیم نمیکرد منم شب بود تلفنو برداشتم زنگ زدم مدیر مدرسه گله و شکایت 

مامانم پشت تلفن هی شروع کرد به من حرف گفتن 

و منو با دست هی هل میداد 

منم تلفنو قطع کردم 

گرفتم زدمش هلش دادم پرت شد روزمین چند بار با دست محکم زدم تو سرش

سرزنش نکنید بخدا الان ۲۲ سالمه 

خودم ب اندازه موها سرم معذرت خواهی کردم اما نمیدونم چرا هنوزم ک هنوزه ماامانم یادش نرفته 

من شرمندشم من سرافکنده م بخاطر کارم 

الان چند ساله پشت کنکورم 

دعا کنید خدا این امتحانو از جلو راهم برداره 

دعا کنید بیشتر از این شرمنده مامانم نشم😭😭😭😭بریدم بریدم،جوونیم ،زمانم 😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب چرا ی کنکوری الان بیداره یا تو نی نی سایته.نکن اینکارارو

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ازمادرت حلالیت بطلب 

دستو پاشو ببوس 

روزانه ذکر استغفار رو زیاد بخون

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2740

عزیزم تورو ته دلش بخشیده درسته اشتباه کردی اماالامیتونی جبران کنی  الادخترگلی براش باش بهش زیاداحترام بذار ادم توی مشکلات بدخلق وعصبی وپرخاشگر میشه اشکال نداره مامانا دلشون پاکه تودلشون نمیمونه