2737
2734
اخه شوهر من مثلا اگر بگم میزاری برم فلان جا؟میگ نه  باید بگم میخوام برم‌فلان جا تا بگه باشه در ...

دقیقا همین هس استارتر جان 

من دانشجوی روان شناسی هستم .اصلا کلا همیشه تا بوده همین بوده باید به مردا احساس قدرت بدی و مثلا فکر کنه اقتدار داره . اینجوری نگو میزاری برم خونه مامانم ؟

بگو عزیزم دلم برا مامانم تنگ شده کی برم اونجا 

همچین چیزی 

اون باید حس کنه که انقدر قدرت داره که مثلا دلتنگی تو رو از بین ببره

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه شوهر من مثلا اگر بگم میزاری برم فلان جا؟میگ نه  باید بگم میخوام برم‌فلان جا تا بگه باشه در ...

یه مدت به حرفش باش از حساسیتش کم میشه دیگ خودش پیشنهاد میده

باید هندونه بزاری زیر بغلش وقتی گفت ن بگو چشم هر چی اقای خونه بگ بالاخره شما مرد منی و فلان 

بعد مدتی خودش پیشنهاد میده که نمیخوای ببرمت فلان جا 

2728
خونه خریدن هدف اصلیش بود تو برنامه ریزیای مالیش کمکش کردم ازتوقعاتم کم کردم تا بتونه راحتترپول جم ک ...

دقیقا میخواستم بگم همسرت ذاتش خوبه اینقد میشناسم مردایی که هرچی زنشون بهشون خوبی کرد اخر رفتن خیانت کردن و...

خوشبخت باشید عزیزم

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید

بعضی مردا مدلشون اینطوریه خانمه کار خاصی نمیکنه. تو دور و بر زیاد دیدم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
و لطفا بگو کدوم رنگش اونشب ک هم رنگ پوستم دیدی هم هیکلم و تپلیم  گفتم خوش سلیقه ایی ی نظر بدی؟ ...

هر دوش خیلی ملیحه مدلش که عالیه جنس پارچه هم لطیفه لخت و خوشگله ...صورتی آدمو با نشاط و کم سن و سالتر و بشاش تر نشون میده ...زرد سلطنتی طور و باکلاستر و حالت زنونه و شیکی داره درخشان میشی  اگه من بودم  زردو انتخاب میکردم و با آرایش لایت صورتی ....رنگ گلم و ناخنمم ترکیب یه رنگ بنفش خاص 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2740
دقیقا همین هس استارتر جان  من دانشجوی روان شناسی هستم .اصلا کلا همیشه تا بوده همین بوده باید ب ...

لمتحان کردم🥺جواب نمیده به قول اون خانمه هرچی تحویل بگیرم بیشتر خودشو عقب میکشه😐

هر دوش خیلی ملیحه مدلش که عالیه جنس پارچه هم لطیفه لخت و خوشگله ...صورتی آدمو با نشاط و کم سن و سالت ...

عزیزم اگر این بخرم برا نامزدیم میخوامش بعد مراسم های نامزدی ما مختلط منم محجبه ام لاک ک نماز خونم نمیزنم فقط لطفا بگو بهم با طلایی چ رنگ هد شالی بپوشم؟؟؟

لمتحان کردم🥺جواب نمیده به قول اون خانمه هرچی تحویل بگیرم بیشتر خودشو عقب میکشه😐

یه چیز بهت بگم

من اوایل وقتی میگفت نه میرفتم تو قیافه براش شاید توم اوکی میدی ولی میری تو قیافه

یا یه روز انجام میدی بعدرها میکنی 

عزیزم اگر این بخرم برا نامزدیم میخوامش بعد مراسم های نامزدی ما مختلط منم محجبه ام لاک ک نماز خونم نم ...

سفید یا همون طلایی بیشتر طلایی مد نظرت باشه ...

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
دقیقا میخواستم بگم همسرت ذاتش خوبه اینقد میشناسم مردایی که هرچی زنشون بهشون خوبی کرد اخر رفتن خیانت ...

مرسی عریزم

شوهرمن اینجوری نبود اوایل هرکاری براش میکرذم میگف وظیفته یا میخواستب نکنی

بعدبه مرورزمان عاقل شد

2706