2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

باهاش ازدواج میکنم؟؟؟

کی؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2728
2740
استحکام رابطه نمیبینم ازدواج هم حس نمیکنم 

چند سالمه؟

بچه کدوم شهرم؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
درباره‌ ایندم‌ هرچی  حس  میکنی‌ میگی‌ لطفا

سنت کمه حس میکنم ۱۷یا ۱۸باشه ازدواج هم باید بگم تو همین ۳سال ایندت داری این عشقی که الان بهش وابسته ای ام تازه است و گذرا جدا میشی بااین نمیمونی

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍
ببخشید اما نه  من فال میگیرم

میشه حدس بزنی ک‌ نینیم جنسیتش رو دکتر درست گفته یا نه ؟ دختره یا پسر 

میخوام برم خرید همش می ترسم اشتباه شده باشه 

سونو هم حالا حالاها گفتن نرو

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
سنت کمه حس میکنم ۱۷یا ۱۸باشه ازدواج هم باید بگم تو همین ۳سال ایندت داری این عشقی که الان بهش وابسته ...

مرسی‌

درآینده  شغلی‌ دارم؟؟

زندگی‌ خوبی‌ دارم؟؟

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛
2706