2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

باهاش ازدواج میکنم؟؟؟

کی؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2456
2714
استحکام رابطه نمیبینم ازدواج هم حس نمیکنم 

چند سالمه؟

بچه کدوم شهرم؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
درباره‌ ایندم‌ هرچی  حس  میکنی‌ میگی‌ لطفا

سنت کمه حس میکنم ۱۷یا ۱۸باشه ازدواج هم باید بگم تو همین ۳سال ایندت داری این عشقی که الان بهش وابسته ای ام تازه است و گذرا جدا میشی بااین نمیمونی

دلین مامان خوش اومدی تو دلم😍
ببخشید اما نه  من فال میگیرم

میشه حدس بزنی ک‌ نینیم جنسیتش رو دکتر درست گفته یا نه ؟ دختره یا پسر 

میخوام برم خرید همش می ترسم اشتباه شده باشه 

سونو هم حالا حالاها گفتن نرو

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
سنت کمه حس میکنم ۱۷یا ۱۸باشه ازدواج هم باید بگم تو همین ۳سال ایندت داری این عشقی که الان بهش وابسته ...

مرسی‌

درآینده  شغلی‌ دارم؟؟

زندگی‌ خوبی‌ دارم؟؟

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛
2706