2737
2734
عنوان

ایا همچین مرد هایی هنوز هم وجود دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15480 بازدید | 352 پست
میشه بیشتر توضیح بدید

بنام خدا،،،عزیزی که برادرو خواهرت خارجن،،،تا دلت بخواد هست،،،شما اگه میخای مطیع باشی یه مرد پخمه هم پیدا کنی با اخلاقتون میتونین کاری کنین که اون براتون فاز برداره،،،خودم پسرم و دیدم پخمه ها لات شدن

لایک نکنید ممنونم🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اولین چیز میگن من مالک و صاحب اختیار تو ام از این حرف ها خوششون میاد و با هم مثلا قرار میزارین ...

مث فیلم fifty shades of gray😬💔

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2728
اسی اگه اینجوری هستی باید بری روانشناس

دزمانش خیلی طول میکشه و اگر بهش آسیب نزنه مشکلی نداره

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

اسی من ویزگیهای شوهرمو میگم تو بگو مقتدره یا نه

بدون اجازش جایی نمیرم بخوام خونه پدرم شب رو بمونم از اونجام زنگ میزنم اجازه میگیرم حق ندارم با دوستام رفت وامد کنم

اگه بگم چرا فلان کارو واسه پدرمادرت کردی میگه من مردم پول درمیارم اختیارشو دارم وضعشم خوبه شکرخدا 

اگه قهر کنم برم خونه بابام دنبالم نمیاد هیچوقت منم نمیرم 

واسه خرید و اینا باهام نمیاد دوساعت بازارگردی بکنع 

دست بزن نداره نماز میخونه روزه میگیرخ هرشب قران میخونه هیز نیست اهل خیانت هم نیست 

2740
سلام عزیزم منم مرد مقتدر و حتی تا حدی خشن دوس داشتم تقریبا هم گیرم اومد کلا برادرا اینجورن و فقط ب ...

عزیزم در خواست دوستی میدم میشه قبول کنی

پیوی حرف بزنیم

اسی من ویزگیهای شوهرمو میگم تو بگو مقتدره یا نه بدون اجازش جایی نمیرم بخوام خونه پدرم شب رو بمونم ا ...

سختت نیست؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
عزیزم اولین چیز میگن من مالک و صاحب اختیار تو ام از این حرف ها خوششون میاد و با هم مثلا قرار میزارین ...

ینی رابطه ارباب برده منظورته؟

اینطور روابط توی واقعیت بنظرم خیلی چندشه 

ملت بخاطر فیلمای پو..رن جوگیر میشن معمولا و میخوان این چیزارو تو زندگی واقعیشون پیاده کنن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
دقیقا منم همیتجور دوس داشتم رمانتیک و نرم بدم میومد خخ

منم اره از همین مردها خوشم میاد 😂خیلی تحقیق کردم روشون

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2706