2726
عنوان

ایا همچین مرد هایی هنوز هم وجود دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15478 بازدید | 352 پست
صبحت بخیر 😐😅❤️ مرسی خوب کاری کردی بابا اینجا تاپیک خیانت و اصلا باز نکن خلاصه از تاپیک های منفی دو ...

فدات❤️مگه ميشه يه كرمى درونم ميلوله اجازه نميده وارد نشم تازه چقدر هم حرص ميخورم تو تاپيك همش ميگم ببين زنه فلان فلان شده داره چه بلايى سر زندگى اين بدبخت مياره خاك تو سر شوهر ميمونش😂😂😂

فدات❤️مگه ميشه يه كرمى درونم ميلوله اجازه نميده وارد نشم تازه چقدر هم حرص ميخورم تو تاپيك همش ميگم ب ...

بیا ب هم قول بدیم هر جا تاپیک خیانت بود همو تگ کنیم با هم حرص بخوریم با هم مریض بشیم با هم حمله کنیم به شوهرامون 

راستی بزار زنگ بزنم امین آباد برا آخر امسال دوتا تخت رزرو کنم😐😁😁🌸😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا ب هم قول بدیم هر جا تاپیک خیانت بود همو تگ کنیم با هم حرص بخوریم با هم مریض بشیم با هم حمله کنیم ...

واى از اين به بعد حتما صدات ميزنم😂😂✌🏻✌🏻اره قبلش امين اباد رزرو كن البته اتاقمون مشترك باشه اونجام باهم باشيم😂😂

به اين سوى چراغ قسم يه شب ديدم يكى واسه شوهرم نوشته عزيزم عيدت مبارك نصف شب با دعوا بيدارش كردم😂😂بلندشد زنگ زد به شماره رفيقش بود كه سر شوخى داشته بعد گوشيش پرت كرد تو ديوار گقت متاسفم واست همينجورى بهم اعتماد دارى؟؟؟؟ بعد من در كمال ارامش خوابيدم😂در اين حد تباهم😂😂👌

واى از اين به بعد حتما صدات ميزنم😂😂✌🏻✌🏻اره قبلش امين اباد رزرو كن البته اتاقمون مشترك باشه اونجا ...

Zخیلی خاطرات مشترک داریم رسما همزاد همیم😐😁با اختلاف سنی ناچیز😐😁  منم از اینکار اندازه موهای سرش کردم طفلی دلم براش میسوزه 

دخترت چند وقتشه گلم😍

2728
Zخیلی خاطرات مشترک داریم رسما همزاد همیم😐😁با اختلاف سنی ناچیز😐😁  منم از اینکار اندازه موهای ...

بالاخره همزادا همو پيدا ميكنن ديگه  اگر شوهرامون بدونن همه چى از نى نى سايت اب ميخوره گوشيامونو ميندازن تو فاضلاب😂

دخترم ١٠ ماهشه عزيزم (هووى مامان،عشق باباش😐)

بچه تو چندوقتشه؟😍

بالاخره همزادا همو پيدا ميكنن ديگه    اگر شوهرامون بدونن همه چى از نى نى سايت اب ميخوره گو ...

😐🤣🤣🤣🤣دقیقا 

بخدا شوهرم هربار بهش گیر میدم میگه باز کی تو نی نی سایت ب شوهرش گیر داده ولم کن اون سایت بی صاحابو آتیش میزنم 😐 

پسر من البته هوووی مامانش دقیقا ۱۸ماه و ۱۷روز😁 خدا حفظش کنه عروسمو😍😁 تو تاپیکات ن عکسی ن چیزی آفرین ماشالا چ صفتی منو ول کنن هر شب ی عکس میزارم

😐🤣🤣🤣🤣دقیقا  بخدا شوهرم هربار بهش گیر میدم میگه باز کی تو نی نی سایت ب شوهرش گیر داده ولم ...

منم يبار به شوهرم يه گيرى دادم گفتم بقول خانماى سايت😐گفت مرده شور ببرن اين سايت خراب شده رو كه ذهنتو شستشو داده بعد من بحث و قطع كردم😂اونم ديگه حرفى نزد ولى ميدونه از صبح تا شب همينجا پلاسم😁يه زمانى گير ميداد شبا نبايد گوشى بيارى تو رختخواب😐من قاچاقى ميبردم ميومدم سايت وقتى روشو ميكرد سمتم ميرفتم زيرپتو نفسم ميگرفت هاا ولى كوتاه نميومدم دل از سايت بكنم بخوابم...اين يعنى ته ته ته اعتياد به نى نى سايت😂✌🏻

اى جاااان دوماد دار شدم اوه ماى گاد بذار اين خبرو به دخترم بدم بره لباس غزوسشو تن كنه😁❤️خدا حفظش كنه اين دوماد خوشكلمو موطلاييه ماشاءالله😍

اره من نذاشتم عكسشو چون يبار چوب اينجا تا ته تو استينم رفته شناسايى شدم همون موقع كاربريمو انتحارى زدم راحت شدم😂

منم يبار به شوهرم يه گيرى دادم گفتم بقول خانماى سايت😐گفت مرده شور ببرن اين سايت خراب شده رو كه ذهنت ...

واجب شد تعریف کنی درس عبرت بشه برام😐😁🤣 عزیزم د پی وی پیام بدیم البته الان یکم کار دارم نهار ‌و اینا هروقت سرت خلوت شد پیام بده