2410
2553
عنوان

ایا همچین مرد هایی هنوز هم وجود دارند ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15471 بازدید | 352 پست
تو دوروبریامون هرکی اینجوری بوده زنش اعتماد بنفس بالایی داشته. این مردا جذب زنای جسور میشن

عزیزم بیشتر برام توضیح میدی 

من واقعا به راهنمایب احتیاج دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میشه بیشتر توضیح بدید

عزیزم اولین چیز میگن من مالک و صاحب اختیار تو ام از این حرف ها خوششون میاد و با هم مثلا قرار میزارین ک مطیع فلانی باشی هم تو از مطیع بودن لذت میبری هم اون از سلطه روی  تو 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
یاد رمان آبنبات چوبی افتادم ..از اون مردا دوست داره😁😐

منم اینو خوندم یزمانی😂

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            
2714
والا طبق نظر همه رمان ها و فیلم ها  همین مرد های مقتدر و با ابهت از زن های مطیع  خوششون ن ...

خب واسه همین بهشون میگن رمان دیگه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
من مشاورتحصیلیم واقعا با ابهت بود از اینا که واقعا مردسالار و مقتدر بود ولی بخاطر روحیه سلطه گری که ...

سلطه پذیر خیلی بده مخصوصا اگر خودت مستقل باشی و از اینکه یکی بهت دستور بده بدت بیاد بدترین زندگی میشه 

وای خداااا😐فقط نصفه تاپیکات عنوانشون مرد مقتدره🤦🏻‍♀️😒

نکنه داری تبلیغ مردای نچسب و حال به هم زن به قول خودت مقتدر رو میکنی😑

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
شپ ما تجربه زندگی با همچین مردی رو دارید؟

والا در این حد نبس معمولیه ولی بازم تحملش سخته برام نمیتونم زور و تحمل کنم تو خونم نیس

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            
عزیزم اولین چیز میگن من مالک و صاحب اختیار تو ام از این حرف ها خوششون میاد و با هم مثلا قرار میزارین ...

اسی اگه اینجوری هستی باید بری روانشناس

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
شپ ما تجربه زندگی با همچین مردی رو دارید؟

بسنگی داره بعضی ها خوششون میاد معیار ازدواجشان اصلا همینه نمونش تو همین سایت هست خودش با شوهرش قرار گذاشتن شوهرش رنگ لباس و غذا و همه پیش رو مشخص میکنه حتی فیلم و کتابی رو ک بخونه ولی خانمها لذت میبره بدش نمیاد

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2706