2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 64206 بازدید | 749 پست
معلومه خودشم یکی ازاین زندگی ویران کناس

بله دقیقا

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
یه نظر تاپیکاش و نگاه کن میفهمی چقدر بی تربیته

دقیقا 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیام همونی که ریپلایش کردی 

به دل نگیر اون که انسان نیست اصلا😘

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

اسی خودتو خسته نکن ،اخرش که پدرمادرت باهم زندگی میکنن خوش وخرم ، تو الان کاسه داغ تراز آش شدی 🙂

به خاطر دوتا پیامک ودیدار  خودت و بدنساز تازه برچسب دیوانه بودن بهت می زنن

اگه حرفم لایک داره لایک کنید🙂👍

گوه خورش  تویی بعدم یکی ب نتت خیانت کنه میای واسش دسم  میزنی ب مامانم نمیگم کرونا داره میت ...

چه دختر خوبی هستی اسی، آفرین که پشت مامانتی اما پدرتو بدون بی احترامی اما قاطعانه اول تذکر بده بعد اقدامات بعدی

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
خوخوبه دیگه بخاطرشماگوشیشوفروخت دیگه انقدسخت نگیرین زیادشکاک نباشین عزیزم

دست خودم نيست به خاطرهمين وقتى شماگفتين دوسش دارين خيلى تعجب كردم نميتونم ديگع اون آدم سابق باشم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
پدر منم با زن داداشم رابطه داره.مادر من ی مادر خوب و زحمت کش ک‌پای همه چیز بابام وایساده.میدونه ک دا ...

برادرت چی میگه؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6992815/بیاین-از-سوتی-های-داغووووونی-که-جلو-شوهرتون-دادید-بگید

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
هنوز دارین دعوا میکنید؟ از صفحه اول تا الان😂😂

دعواشون سره چیه؟

الان رسیدم☺

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

@نی_نی_یار_5   میشه یه نگاه به اینجا بندازید   ترسناک شده واقعا

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2706