2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 64206 بازدید | 749 پست
یه ذره فکر کن ب مابچه ها ربطی نداره که پدر یا مادرمون خیانت کنن این یه مساله شخصی  من ما ...

نمیشه محکم گفت به بچه ها ربطی نداره !!

بچه ها عضوی از خانواده هستند و هر رفتاری از پدر و مادر روی احساسات و اخلاق و حتی سطوح مختلف زندگی بچه ها تاثیر میگذاره 

به عنوان مثال الان همین خیانت پدر ایشون چقدر تاثیر منفی روی حال این خانم گذاشته و ذهنشو آشفته کرده پس اصلا این حرف درست نیست مسئله شخصیه و به ما ربطی نداره !!

پدر ایشون نمیتونه راحت به تنوع طلبی و هوسبازیش برسه و بعد بگیم به ایشون ربطی نداره ... جو خونه و اخلاق افراد خونه روی همدیگر تاثیر میگذاره پس حرفتون از پایه و اساس غلط هست 

با دعوا و درگیری موافق نیستم ولی بی تفاوتی هم درست نیست ... خانواده یعنی چی ؟ 

پدر و مادر حق ندارند هرکاری بکنند و بعد بگن به بچه ها ربطی نداره در صورتی که ذهن و حال و روح بچه کاملا درگیر اون ماجرا شده 

بچه ها نیاز به یک خانواده ی سالم دارند و اگر اون خانواده سالم نبود حق اعتراض دارند حق دارند دربارش صحبت کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی این نیست شخصیه کاملا این فقط زورش اومده باباهه پولاشو بده به اون زنیکه 

حالا ایشالا بابات ب مامانت خیانت میکنه شوهرتم ن یه بار که صد بار بت خیانت میکنه جوری ک از ماتحت جر بخوری بعدم طلاقت میده قشنگ ب فاک میری غلطم میکنی تو کارش دخالت کنی گوه خورش ک نیسی مگ ن؟!

اسکل🖕🏻

2731
نمیشه محکم گفت به بچه ها ربطی نداره !! بچه ها عضوی از خانواده هستند و هر رفتاری از پدر و مادر روی ا ...

اره روی ما تاثیر گذاشته حالم دیگ از بابام بهم میخوره اما میگی چیکار میکردم رومو باهاش باز میکردم اون با یه فحش دهنمو میبست بزار  فکر کنه نمیدونیم میدونم همه چی بدتر میشه ب خاطر حفظ زندگی مادرم هیچی نمیگم  فقط بگو مثلا حرف بزنیم چی میشه ؟ چیزی درست میشه؟ حتی اگه ابروی اون زنم ببریم باز پدرمون با یکی دیگ میره چون دلشون تنوع میخاد یا اصلا ممکن اونا از مادرامون از نظر جنسی یا هرچیزی راضی نباش ولی ب حرمت بچه نمیخان زندگیشون خراب شه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
اره روی ما تاثیر گذاشته حالم دیگ از بابام بهم میخوره اما میگی چیکار میکردم رومو باهاش باز میکردم اون ...

اول از همه بابت این اتفاقی که افتاد متاسفم چون شما هم ضربه ی بزرگی خوردی !

اما من تمام حرفم این بود که شخص نباید بگه به من ربطی نداره من بچه ی اون اقا هستم هرکار خواست میتونه بکنه، همونطور که خودتم تجربه کردی روی حالت بدترین تاثیر رو گذاشته پس حق اعتراض داری

همیشه سکوت منطقی نیست ... شما میگید برای حفظ زندگی مادرم سکوت کردم ... اما میخوام بدونم معنی شما از زندگی چی هست ؟ آیا این زندگی واقعا خوب هست ؟... 

متاسفانه تو ایران به دو دلیل خانم ها زندگی با خفت رو قبول میکنند اول به خاطر ابرو و پشتوانه نداشتن، دوم به خاطر پول و مادیات چون مستقل نیستند و وابستگی مادی دارند 

ولی از یک جایی باید جلوشو گرفت نمیشه که مردها هر کاری بکنند و خانم به بهانه ی حفظ زندگی بشینه خونه تحمل کنه و هیچی نگه... طلاق گرفتن از اینکه بچه تو محیط اشفته ی خونه بزرگ بشه خیلی بهتره تا اینکه طرف میگه طلاق نگیرم تا بچم بی پدر نشه !! پدری که نه محبت میکنه به بچه فحش میده خیانتکاره و کلکسیون اخلاق بد داره جز اسیب روحی برای بچه هیچ سود دیگری نداره 

پدر ایشونم بله درسته با این خانم خیانت نکنه میره دنبال یکی دیگه چون امثال اون خانم و امثال پدر استارتر زیاد هستند ... ولی دلیل نمیشه استارترو مادرش بشینن خونه هیچی نگن

باید حرف بزنن با پدرش اگر قرار فحش بده هرچی مهم نیست حرف بزنن اگر خواست ادامه بده پدر و هرغلطی بکنه ... طلاق گرفتن و رفتن خیلی بهتر از موندن با یک پدر کثیف هست که به جای اینکه به فکر زندگی و بچه هاش باشه به فکر هوسبازی خودش هست 

ولی تو ایران زندگی با این پدر خیانتکار رو بهتر از طلاق میدونن هنوز بعضی ها 

استارتر مشکل مالی نداره از نظر خودش و مستقل شدن پس وقتی اینطوره چرا مادرش تحمل کنه زندگی با همچین خائنی رو !

[QUOTE=212073291]تورو خدا بگو شوخی میکنی.یعنی پدرت با عروسش؟اونا که به هم تا ابد حرام هستن.داداشت چیزی نمیگه؟[/QUOTE

اوایل بحث شده بود اما زن‌ داداشم دااداشمو رام کرده و انکار میکنه

روح پریشان در جسم خندان://
ابرو و اینده من قبلا اینجور آدمی نبود حالا ادمش میکنم فردا وسایلاشو  پرت میکنم تو کوچه و همچنین ...

عزیزم خیلی نارحت شدم بخاطر مادرتون انشالله حل بشه 

خواستم بگم که یکی از آشناهای ما همین اتفاق افتاد و پدر خیانت کرد و دختر خانواده پشت مادر ایستاد تا پدر رو سرجاش بنشونه شکایت کردن از پدر و دختر خونه جدا گرفت و مادر رو برد پیش خودش ولی در کمال ناباوری مادر برگشت سر خونه زندگیش 

خواستم بگم در عصبانیت کاری نکنی که مادرت هم راضی به انجامش نباشه و نتیجه کارت برعکس بشه البته اگه بخاطر مادرت میخوای این کارهارو کنی

2738
اول از همه بابت این اتفاقی که افتاد متاسفم چون شما هم ضربه ی بزرگی خوردی ! اما من تمام حرفم این بود ...

درست میگی ببین مادرم یه زن خوب  اما بی پول و بی پشتوانس اگر مادرم پشتوانه ای داش یا خودم از نظر مالی اکی بودم خودم هرکار میکردم ک جدا شه اما پدر من پول داره هیچی هم ب نام زنش نکرده و زن رو برده میدونه و اون زن هرکاری کرد مامانم بفهمه  و بینشون دعوا شه و مادرم بزاره بره ولی من با مامانم حرف زدم میدونی ک خود زنا حس میکنن میفهمن شوهرشون داره یه کارایی میکنه گفتم بزار هرغلطی میخاد بکنه فقط پا پس نکش چون نه جایی داری نه پولی داره هرجور فکر کردیم دیدیم باید بمونیم چون در هرصورت ب نفع اون زنه میشد اینجوری رومونم باهم باز نشد فقط میگم سیاست داشته باشه مرد واس تو خرج کنه وگرنه خوش ب حال اون زنه میشه اون زنه رو میشناسم میتونم ابروشو ببرم اما بابام ذاتش کثیف این نشه یکی دیگ ما خودمون حرف بزنیم میزاره مارو کنار دیکتاتوریه

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2706