2733
2734
عنوان

چقددد حسودیم میشههه ب اینا تو اینستااا

| مشاهده متن کامل بحث + 3081 بازدید | 74 پست
ببین اینا همش بازیه منم همش ب زندگی شیما استایل ک تو هنده حسودیم می شد تا اینکه امین فردین شروع کرد ...

اون شیما چستایل هی میگه شوهرم دندانپزشکه بعد فردین گف هنوز دانشجو ترم سه فردین کاملا درس میگه اصن دیدی شوهرش یه بار یه عکس از مطبش بزاره😂😂😂اینا که از مسترا رفتنشونم فیلم میرارن🤣🤣

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تتو داره مرد نیست؟ مردونگی به ظاهر و ریش داشتن نیست مردونگی به وجود و ذات طرفه 

اره به نظر من یکی از آپشن های مردونگی ظاهر و حفظ ارزش هاست

وجود و ذات بحثش جداست

نگفتم که اگر تیپ مردونه بزنه ولی بدذات و بددهن باشه مرده؛ درباره ظاهرش گفتم

ارزش های درونی یه طرف حفظ ظاهر یه طرف

چی بگم که سکوت بهتره...
پسره هیوندا توسان داره دختره ۲۰ سالشه اسم اصلیش فاطمس تو اینیستا ایدا

اره میدونم اسم اصلی پسره ام علیرضا

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2742
خودشون نیستن؟؟

اره 

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2740
اسم دختره چیه

ایدا

اره به نظر من یکی از آپشن های مردونگی ظاهر و حفظ ارزش هاست وجود و ذات بحثش جداست نگفتم که اگر تیپ ...

ببین حرفتو قبول دارم . من بحثم تتو بود چون تتو چیزی از آپشن های مردونه کم نمیکنه والا 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
اره به نظر من یکی از آپشن های مردونگی ظاهر و حفظ ارزش هاست وجود و ذات بحثش جداست نگفتم که اگر تیپ ...

👌🏻یه با فرهنگ پیدا مردم👍🏻👍🏻

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
ایدا چی

صداقت

2706