2733
2734
عنوان

چقددد حسودیم میشههه ب اینا تو اینستااا

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 74 پست
شیما چستایل؟😂😂😂😂😂

اره بیشتر بهش میاد شیما چستایل باشه تا شیما استایل😂😂😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علی، ردی😂

جررر😂😂😂😂😂😂

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
2731
اون شیما چستایل هی میگه شوهرم دندانپزشکه بعد فردین گف هنوز دانشجو ترم سه فردین کاملا درس میگه اصن دی ...

چستایل😳😂😂😂

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
ببین حرفتو قبول دارم . من بحثم تتو بود چون تتو چیزی از آپشن های مردونه کم نمیکنه والا 

خب این هم بستگی به معیار های هر فرد داره مثلا من معتقدم مردی که اصالت داره دستش رو نقاشی نمیکنه ولی در عین حال تتوهای ظریف و..برای خانم دوست دارم چون جنس و روحیات زن و مرد رو متفاوت میدونم

این نظر منه و قصد تحمیلش رو ندارم. ممکنه یک نفر با تتوی خانم مخالف باشه

چی بگم که سکوت بهتره...
2740
خب این هم بستگی به معیار های هر فرد داره مثلا من معتقدم مردی که اصالت داره دستش رو نقاشی نمیکنه ولی ...

چی بگم نظرات هرکس متفاوته و نمیشه تحمیل کرد 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
منكه اينا رو نميشناسم  اما خوب خودم هم با شوهرم دوسال دوست بوديم همه جا هم رفتيم و گشتيم و تفر ...

ببخشید ما که دوست نبودیم و به فاصله ۴۰ روز از تماس مادرشون محرم شدیم، هم هیچ حسرتی به دلمون نیست! اصلا حسرت یعنی چی؟

ما زندگی‌ ساده ای داریم

در کلبه ما رونق اگر نیست

شکر خدا صفا هست!

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
اون شیما چستایل هی میگه شوهرم دندانپزشکه بعد فردین گف هنوز دانشجو ترم سه فردین کاملا درس میگه اصن دی ...

آرههههه میگف نتونسته ترم سه رو پاس کنههه ول کرده 😂😂😂😂😂😂

ببخشید ما که دوست نبودیم و به فاصله ۴۰ روز از تماس مادرشون محرم شدیم، هم هیچ حسرتی به دلمون نیست! اص ...

منكه نگفتم هر كي دوست بوده حسرت به دلش نمونده استارتر گفت خوش به حالشون دوساله دوست بودن همه جا رفتن منم گفتم منم دوسال با شوهرم دوست بودم همه جاهم رفتيم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منكه نگفتم هر كي دوست بوده حسرت به دلش نمونده استارتر گفت خوش به حالشون دوساله دوست بودن همه جا رفتن ...

منم کلا حسرت داشتن رو زیر سوال بردم

و البته رابطه دوستی رو

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2706