2733
2739
عنوان

به من گفت با این شرایطت با کسی وارد رابطه نشو 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 95 پست

عزیز جان اگه ناراحت نمیشی میشه بپرسم این پسرای ناجور رو از کجا باهاشون آشنا میشی؟ معرفی دوستی آشنایی یا خودتون تو خیابون میبینین؟ اخه هرکی رو که میگید تو تاپیکاتون واقعا ل ا ش ی به تمام معناست

من چون حدودا هم سن شمام میپرسم

عزیز جان اگه ناراحت نمیشی میشه بپرسم این پسرای ناجور رو از کجا باهاشون آشنا میشی؟ معرفی دوستی آشنایی ...

من هم تو خیابون دوست شدم هم محل کارم هم از طریق پیشامدی اتفاقی آشنا شدم تو جاهای مختلف

منتها جامعه به سمت آزادی رفته و خیلی رفتار ها از جانب دختر ها دیگه زشت نیست به خاطر همینه پسر ها پرو شدن تمام پسر هایی که من باهاشون آشنا شدم رنج سنی ۳۵ تا ۴۳ هستند ولی اصلا قصد ازدواج ندارن با اینکه وضع مالی عالی داشتن 

خیلی از دختر ها کار هایی که واسه دوست پسر هاشون میکنن به من و شما نمیگن 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم تو خیابون دوست شدم هم محل کارم هم از طریق پیشامدی اتفاقی آشنا شدم تو جاهای مختلف منتها جامعه ...

میدونم جانم

ولی شما هر کی به سمتت اومده واقعا بد بوده که مختص یه سری مناطق خاص تهرانه😀 خودت راه رو برای ل ا ش ی ها باز نزار.

منم چون حدود سن شمام تو خیابون مورد اینجوری زیاد برخورد کردم ولی از طریق دوست یا آشنا معرفی کردن پسرا بد نبودن من باهاشون به توافق نرسیدم ولی کیس ازدواجی حدود سن من و شما هست انقدر باید بگردی تا یکی شبیهت پیدا بشه

میدونم جانم ولی شما هر کی به سمتت اومده واقعا بد بوده که مختص یه سری مناطق خاص تهرانه😀 خودت راه رو ...

اره میدونم عزیز دلم 

ولی باور کن فقط چند منطقه خاص نیست تمام مناطق تهران همینن 

من با کسی ۴ سال دوست بودم کانادا بود فقط فکرش این بود بیاد ایران منو ….. پس ببین فقط برای یه نقطه خاص نیست  واگیر دار شده 

خدا کنه مورد خوب گیر بیاد من مه خسته و نا امید شدم 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
2728
اره میدونم عزیز دلم  ولی باور کن فقط چند منطقه خاص نیست تمام مناطق تهران همینن  من با کس ...

منم خارج از کشور به کسی معرفی شدم چند ماهم باهاش بودم ولی واقعا قصدش دادن ترتیب نبود🤣 سر توافق نرسیدن خانواده ها جدا شدیم. کلا خودت نباید راه رو براشون باز بزاری. اونی که تو خیابون شماره میده واضح قصدش مشخصه و چون بالای ۳۰ هستیم فکر میکنن دیگ‌ه اوکیه ولی کسی که دوست دوستت یا آشناست اخلاقیات مهمه براش. امیدوارم بخت خوب به زودی نصیبت بشه💋