2733
2734
عنوان

به من گفت با این شرایطت با کسی وارد رابطه نشو 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 95 پست
فقط اینو میدوونم اگه نتوونیم بروز بشیم و با فرهنگ زموونه پیش بریم  مطمئنا اذیت میشیم..

خوب یعنی من تن به این رابطه آزاد بدم ؟ 

من واقعا حس بدی بهم دست میده تا طرف سلام کرد باهاش بپرم تو رختخواب بعد که هیجانش خوابید بره دنبال کارش 

الان همه این مدلی شدن دیگه 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولش کن بیا با برادر من باش بعدا برید بیشش بگو مرسی ازراهنماییت.کار برادرم ساختمان سازی تو فرشته هست ...

ایشالا که یه مورد خوب پیدا میکنن اون چیزی که لیقاتشو دارن 

اره، وارد رابطه دوستی این شکلی نشو. نه که کلا قید رابطه رو بزنی. اول یکم زمان بده، بشناسی طرف ر ...

اخه همون اول اینا داستان خونه و مسافرت میریزن وسط زمان برای آشنایی نمیدن که 

2731
خوب یعنی من تن به این رابطه آزاد بدم ؟  من واقعا حس بدی بهم دست میده تا طرف سلام کرد باهاش بپر ...

ن اصن..این چه حرفیه؟!!

منظورم اینه که دیگه روابط هدفدار نیس...انگار بازیه...اونی که هم واقعا قصدش رابطه پایداره تو این زموونه اذیت میشه...

کاربر قدیمیم
اخه همون اول اینا داستان خونه و مسافرت میریزن وسط زمان برای آشنایی نمیدن که 

اسی ناراحت نشو، ولی وقتی از تو جوب پیداش کردی، همین میشه دیگه. برو جاهایی که آدم حسابی ممکنه بیاد. دانشگاه، محل کار، کتابخونه، مسجد، ...

ن اصن..این چه حرفیه؟!! منظورم اینه که دیگه روابط هدفدار نیس...انگار بازیه...اونی که هم واقعا قصدش ر ...

بله حرف شما که قطعا درسته 

پس این همه که دارن ازدواج میکنن چطوریه  

خوب دوست میشن دیگه ازدواج میکنن ولی اینکه تو رابطه چطوری هستن واقعا نمیدونم 

اسی ناراحت نشو، ولی وقتی از تو جوب پیداش کردی، همین میشه دیگه. برو جاهایی که آدم حسابی ممکنه بیاد. د ...

باور کن مذهبی و غیر مذهبی نداره 

تو تمام این جاهایی که گفتی پسر ها همینن 

مذهبی میگه صیغه موقتت کنم غیر مذهبی میگه بیا خونم راحت باش 

تمام اینارو من تجربه داشتم 

باور کن مذهبی و غیر مذهبی نداره  تو تمام این جاهایی که گفتی پسر ها همینن  مذهبی میگه صیغ ...

مشکل از نحوه شروع اشناییته. یهو پا نده. عجول نباش تا هر کسی دور و برت جمع نشه. سطح خودت رو پایین نیار.

مشکل از نحوه شروع اشناییته. یهو پا نده. عجول نباش تا هر کسی دور و برت جمع نشه. سطح خودت رو پایی ...

اخه واقعا برخورد من بد نیست حرف بدی تو نمیزنم 

ولی خودشون میرن تو حاشیه 

یهو دارن لباس میخرن ربطش میدن به س ک س  

کار میکنن ربطش میدن به س ک س فیلم میبینن ربطش میدن به س ک س  حالا اینا پسر های مجردم 

مردهای متاهل که نگم برات چطوری ریختن تو خیابون و پرو پرو دنبال دوست دختر میگردن 

بله حرف شما که قطعا درسته  پس این همه که دارن ازدواج میکنن چطوریه   خوب دوست میشن دیگه ا ...

اکثریت فضای مجازی و تماس و بعدا اگه راضی بودن قرار میزارن باهم میرن بیروون تا بیشتر عمو بشناسن..ن بیشتر.

کاربر قدیمیم
اخه واقعا برخورد من بد نیست حرف بدی تو نمیزنم  ولی خودشون میرن تو حاشیه  یهو دارن لباس م ...

فقط میدونم که خودت رو دست کم گرفتی و هولی که آدم های این جنسی به تورت میخورن. همه میدونیم که جامعه پر این جور ادمهاست. سعی کن فعال باشی تو جامعه و هدف داشته باشی، ولی به ازدواج فکر نکنی، به موقش پیش میاد. ارزش اینقدر اعصاب خوردی رو نداره.

فقط میدونم که خودت رو دست کم گرفتی و هولی که آدم های این جنسی به تورت میخورن. همه میدونیم که جامعه پ ...

واقعا ارزش نداره 

ولی خوب من خیلی دلم میخواست خانواده خودمو داشته باشم بچه داشته باشم 

چی بگم والا خدا کنه بتونم با خودم کنار بیام 

واقعا ارزش نداره  ولی خوب من خیلی دلم میخواست خانواده خودمو داشته باشم بچه داشته باشم  چ ...

عزیزم خودت رو مشغول کن. وقتی خیلی اصرار کنی، کمتر احتمال جور شدن داره. دنبال درس و کار و تفریحات سالم خودت برو. مردا به ندرت ارزش وقت گذاشتن دارند.

2706