2737
2734

سلام 

بچه ها من با کسی آشنا شدم خیلی هم خوب با هم جلو رفتیم امروز متوجهش کردم که من هر مدل رابطه ی با پسر برقرار نکردم  اونم گفت تو بهتره با کسی آشنا نشی مگر اینکه طرف بخواد ازدواج کنه 

خوب اول باید دوست شد آشنایی اتفاق بیفته بعد محبت به وجود بیاد و درخواست ازدواج بیاد 

من تا حالا ندیدم کسی به محض اینکه دوست شد پسره سریع بهش گفته رابطه ازدواجیه یه تفریحی معمولا این مدل صحبت ها به مرور زمان اتفاق میفته 

خیلی ناراحت و سرخورده شدم 😭😭😭

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

هرکس مدلش یه جوره

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

داستان زندگیمو تعریف کردم تقریبا نزدیکه بهت ب نظرم بخون ک مثل من سرت نیاد . کسی دیگه هم دوست داشت بخونه ❣

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

اصن به نظر من دوس پسر داشتن خیلی خیلی اشتباهه نهایتا یکم بیرون رفتن ولی نه دوس پسر دیگه/

نریزید سرم‌من خودم اینه نظرم

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2706