2737
2739
عنوان

از دست همسرم کلافه ام بیایید راهنمایی کنید چیکار کنم ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 46 پست
چطور .شما چند سال بود زندگی میکردید بچه داشتید ؟الان چطوره 

نه بچه نداشتم ۵ماه بود زود جدا شدم دوسالونیم بعد ازدواج دوم کردم الان دخترم نزدیک ۴سالشه

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد
نه بچه نداشتم ۵ماه بود زود جدا شدم دوسالونیم بعد ازدواج دوم کردم الان دخترم نزدیک ۴سالشه

خوشبخت بشی عزیزم .خدا گل دخترت رو حفظ کنه ...من دگیه عاصی شدم .الان سه ساله ازدواج کردیم، و امسال صاحب فرزند شدیم ،از وقتی بچه ام بدنیا اومده رفتار های زننده اش بیشتر شده  ...اصلا حس خوب نمیگیرم ازش ..فکر نمی‌کردم یه روز اینجور بشم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبخت بشی عزیزم .خدا گل دخترت رو حفظ کنه ...من دگیه عاصی شدم .الان سه ساله ازدواج کردیم، و امسال صا ...

ممنون عزیزم.من زود تصمیم گرفتمو عرض۱هفته هم جداشدم هیچوقتم پشیمون نشدم الانم تقریباً همسایه ایم باهاشون

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد
ممنون عزیزم.من زود تصمیم گرفتمو عرض۱هفته هم جداشدم هیچوقتم پشیمون نشدم الانم تقریباً همسایه ایم باها ...

من فکر جدایی هستم ولی چیه کوچیک دارم ،فکر اینکه یه روزی ازم بگیرن، دیوونه ام میکنه ...تنها چیزی که باعث میشه مردد بشم و کوتاه بیام ‌‌‌همینه  وگرنه یه دقیقه هم تعلل نمی کردم 

2728
بهش کار بده خستش کن.

نه کار هایی ک میگم رو ک انجام نمیده ..خودش هر کاری ک دلش بخواد رو انجام میده ...امروز پاشدم دیدم یکی از کشوی لباس هام رو خالی کرده لباس های خودش رو گذاشته !!!حالم بهم میخوره از این رفتار ها ...

2738

انگار نه انگار که من خاتم خونه هستم !!انگار فقط وظیفه ام پخت و پز و بچه داری ....حالا بعضی وقتا میگه دستت درد نکنه بچه رو خوب نگهداری میکنی ‌..انگار پتک میزنن روی سرم ‌‌‌..آخه آدم له کسی اینطور میگه که مالکیت نداشته باشه به اون چیز و فقط یه کاری کرده باشه !!!!!

نه به شوهر من که از سرکار میاد از دم در تا اتاق خواب لباساشو پرت می‌کنه تو خونه(البته من تو عقدم و اوایل عقدمون این کارو میکرد الان خوب شده🙂می‌ره سر جا لباسی میزنه😅)

ولی حتی از حموم هم میاد با حوله ک خودشو خشک می‌کنه همونجا پرت می‌کنه حوله رو ولی باهاش صحبت کردم الان خوب شده😁🙂

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706