2733
2734

سلام خانم  ها وقتتون بخیر ....

میدونید ،حرف اصلیم اینه ،همسرم در کارهای خونه اصلا منو ندید میگیره ،اصلا انگار نه انگار به عنوان شریک زندگیش، در یک خونه با هم زندگی میکنیم ...صبح بلند شدم دیدم تابلو ها رو به سلیقه خودش زده ،گفتم خوب شده کار خوبی کردی، ،بعد رفتم صبحانه درست کنم دیدم بقیه تابلوها رو هم داره میزنه بدون اینکه از من نظر بخواد ...بعدش مجسمه ها و دکوری ها رو جابجا کرد ...نه اینکه فقط امروز این کار رو بکنه ها ،کار همیشگی هست،مثلا میاد میگه رنده جاش در کشوی کابینت نیست ،بگذارمش کابینت هوایی،یا مثلا چرا فلان ظرف ها داخل کابینت هست بگذار بیرون ...!!!!اینکه منو اصلا نمی بینه و فکر میکنه حرف خودش باید به کرسی بشینه ناراحتم میکنه شدیدا  دیگه جدیدا هیچی بهش نمیگم ،چون ذاتا چه بگم و چه نگم کار خودش رو میکنه !پس خودم رو کوچیک نمیکنم ....ولی واقعا بریدم ...الان خونه مامانم هستم، ظهر اومدم ...الان تماس گرفتم بیا دنبالم ..برگشته میگه رختخواب ها رو چند بار ریختم بیرون چیدم خوب نشد ،پتو ها رو گذاشتم زیر تخت 😑😡😡..آخه مگه جاشون بد بود ..توی کمد دیواری گذاشته بودم دیگه ،چرا دست زده ،من خونه رو مرتب میکن ،آقا میره جیگر ذلیخا میکنه !من نوزاد دارم نمیرسم که رخت خواب مرتب کنم ....میدونید حالا منظورم یه تیکه تابلو و پتو اینا نیستا ،ولی اینکه نظر شریک زندگیت رو نپرسی و بخوای کار خودت رو بکنی شدیدا ناراحتم میکنه و نمیتونم با انرژی خوب به نوزادم برسم !!!طوری که همش دز فکرم جدایی هست !!

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا من میخوام خودم رو آروم کنم و ندید بگیرم،یه کار جدید انجام میده ‌ و منو عصبی تر میکنه ‌‌اصلا دیگه حس مثبت و خوبی ندارم به همسرم 

2731

میگم به حریم شخصیم احترام نمی گذاری ،برگشته میگه همین که کتابات رو گذاشتی کتابخونه و ۴،۵ تا کشو و کمد داری حریمت  هستند دیگه، چکار کنم !!!!!!!

آخه مگه من منظورم اینا بود !!هر روز عصبی تر از روز قبل میشم 

این یه موضوع، موضوع دیگه اینه که میگه لطفا در ارتباط با خانواده من ،شما نیا،و حذف شو !!!!!!!!

یعنی من اصلا با خانواده همسرم رابطه نداشته باشم !!!!!خوب شاید ظاهرش برای هر خانمی خوشایند باشه ،ولی مردی ک اینو میگه ،بعدا هم به راحتی میگه از زندگیم حدف شو!!!

حالا چرا اینو میگه ،بخاطر اینکه رفتار خانوادش فارسی بی ادبی است و ب ای اینکه ر بهشون جواب بده ،ق،ع ارتباط میشن و همسرم نمیتونه با خواهر و برادراش ارتباط داشته باشه ،به خاطر رفتار غلط بقیه منو حذف کرده 

2738

به خدا دارم دیوونه میشم ‌...بهش میگم عزیزم اگه میخوای منو حذف کنی ،اوکی،ولی بعد از یه مدت یه خشم و ناراحتی بینمون بوجود میاد .میگه میدونم ولی باید با خواهر برادران ارتباط داشته باشم 

حساسیتت رو کم کن اگه مشکلت فقط همینه بی خیال شو خیلی از مردها اینجورین. بهتر خیلی از کارا رو هم می تونی بندازی گردنش

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است ،با دوستان مروت با دشمنان مدارا
 حساسیتت رو کم کن اگه مشکلت فقط همینه بی خیال شو خیلی از مردها اینجورین. بهتر خیلی از کارا رو ...

آخه درست انجام نمیده که ،من آخرش باید بدم جمع و جور کنم ...خیلی خوبی ها داره ها . ..ولی این موردش همه خوبی ها رو میشوره و کمرنگ میکنه..اینکه ندید گرفته بشی از سمت همسرت خیلی بده ،احساس خفگی به آدم دست میده ..من خانم خونه هستم لعنتی،حداقل یه نظری در چیدمان داشته باش از من 

2706