2733
2739
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 126 پست

با اجازه اسی .‌بچه ها داستان زندگیمو گفتم دوست داشتین بخونین

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

منی که حتی اجازه ندارم با دوستام چت کنم بیاد جیکار کنم مجرد بمونم؟!

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آزادی هر روز مجبور نیستی قیافشو ببینی هر وقت بخوای رابطه رو تموم میکنی با ازدواج خودت به پای خودت زنجیر میبندی راحت میری بیرون حرفی هم حانوادت بزنن دیگه مامان بابات هستن هیچ وقت ناراحتی تورو نمیخوان اما اون یکی دیگس کلا دیگه راحتی از خانواده شوهر از کلفتی کردن پیشرفت میکنی ورزش میکنی نگران مسئولیت نیستی نگران نیستی بهم خیانت کنه از چشمش بیافتم

دیگه شماره ندارم کاربری بسازم
2728
وا من سه ساله ازدواج کردم نه پیر شدم نه اندامم بد شده. تازه جالبه که مردا هم بیشتر توجه میکنن بهم ان ...

نه شما شاید اونطوری فکر کنی ولی این واضحه اندام افت میکنه ساده ترین حالت اضافه وزن پیدا میکنی این توجه مرد ها هم به زن متاهل قابل دسترس تر بودنشون هست نه جذاب بودنشون 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تنها بدی ای که متاهلی برام داشته اینه که انگار خیلی وابسته شوهرم شدم و خیلی از کارایی که سابقا خودم انجام می‌دادم رو به عهده اون گذاشتم و الان بعد سه سال حس بی دست و پا بودن بهم دست داده در حالیکه قبلا خیلی مستقل بودم. اما دارم رو خودم کار میکنم که مث سابق بشم

همین آزادی و بدون دغدغه بودنش رو می گن و اینکه مجبور نیستی صبح تا شب تو خونه کار کنی و گرفتار مسئولیت خونه زندگی و بچه بشی و حرف هزار نفر و گوش بدی و حواست به مادرشوهر و خواهرشوهر و جاری باشه که راضی باشن و... و می تونی همش بری خوشگذرونی و تفریح و کافه و کاربیرون و کلاسی که علاقه داری و... 

البته اگر پدر و مادر خیلی سخت گیر داشته باشی خیلی نمی تونی ابنا رو داشته باشی و متاهل بشی شاید برات بهتر باشه به شرطی که گیر یه شوهر سخت گیر مث خانواده ت نیوفتی 😐😐😐

2740
نه شما شاید اونطوری فکر کنی ولی این واضحه اندام افت میکنه ساده ترین حالت اضافه وزن پیدا میکنی این تو ...

اضافه وزنی پیدا نکردم.این چیزایی که درباره پیر و چاق شدن گفتی رو اولین باره از کسی میشنوم. شما روال عادی عمرت رو داری طی میکنی حالا چه مجرد باشی چه متاهل. مگه اینکه هی بچه بیاری یا زندگیت بد باشه که بخوای پیر بشی زودتر از موعد

اضافه وزنی پیدا نکردم.این چیزایی که درباره پیر و چاق شدن گفتی رو اولین باره از کسی میشنوم. شما روال ...

گلم شما تحقیق کن بنظرم رو آناتومی انسان

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
همین آزادی و بدون دغدغه بودنش رو می گن و اینکه مجبور نیستی صبح تا شب تو خونه کار کنی و گرفتار مسئولی ...

ومنی که هم خانوادم سخت گیرن و هم شوهر آیندم😢

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
2706