2733
2739
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3068 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه اون موقع عشق و حال میکردم نه الان کلا عشق و حال کردن بلدی میخواد ک من بلد نیستم خخخ

عالی بود🤣🤣

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩
2731
چرا آدم اعتماد به نفس میگیره ولی بعد ازدواج بعد دو سال پیر میشی اندامت افتضاح میشه جای پیشرفت نداری ...

چقد از تاپیکت هنگ کردم، خودم مجردم و عاشقِ مجردی ولی سطح فکرتو نتونستم درک کنم😐

توجه اکثر مردا میتونه ب متاهلینم باشه، مجردی هم میشه هیکلت ترکیده باشه...

توجه اکثر آقایون ب چ دردی میخوره آخه😁

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
اینکه‌تو‌تاهل هم‌هست ،یه‌چیزی که صرفا در مجردی باشه  

بی مسئولیتی و آزادی مطلق نیست من خودم راحت با مردای غریبه حرف میزنم همیشه از وقتی متاهل شدم وسط حرف یه دفعه میگم عه متاهلی یکم جدی باش نکنه اون برداشت بدی کنه به هر حال اون آزادی نیست یه واقعیته

2740
بستگی به فرهنگ خانواده داره ،برای فرهنگای بالا خیلی خوبه  بخاطر همین اکثرا بالای ۳۰ ازدواج میک ...

حالا فرهنگ نگیم بهتره همون لایف استایل بهتره

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

اینکه تا الان رو تختمم راااحت نه دغدغه ی ناهارو دارم نه بچه رو نه تیکه های شوهرو نه خرفای مادرشوهرو

بعدشم میرم میبینم ناهار امادست قربون صدقمم میرن تازه بعدشم با دوستام میرم بیرون 

واقعا ازدواج بزرگترین اشتباه یک آدمه

🪐👒💄🌸🍭🦋🌈
 چقد از تاپیکت هنگ کردم، خودم مجردم و عاشقِ مجردی ولی سطح فکرتو نتونستم درک کنم😐 توجه اکثر مر ...

نه بعد متاهلی اندام به شدت افت داره 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
چرا آدم اعتماد به نفس میگیره ولی بعد ازدواج بعد دو سال پیر میشی اندامت افتضاح میشه جای پیشرفت نداری ...

وا من سه ساله ازدواج کردم نه پیر شدم نه اندامم بد شده. تازه جالبه که مردا هم بیشتر توجه میکنن بهم انگار بیشعورا بیشتر دنبال متاهلا هستن

2706