2733
2734
عنوان

زندگی نباتی؟تغدیه از بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3822 بازدید | 56 پست
خوب شدن؟ یکم برام بگو. چیابدیم تقویت بشن. بابام‌خیلی لاغرشده

همون عصاره گوشت عالیه خوبه .

اون خانومم که میگم بلع نداشت بعد دوهفته از عملش کم کم بهتر شد مطمئنا باباتون زود خوب میشه 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
داداشم‌ک‌میگه میارم‌براشون.

فیزیوتراپ هم بیارین که دقیق براتون توضیح بده چطور تو خونه ورزشش بدین که ماهیچه هاش رو از دست نده.

چند مدت دیگه سرپا بشه ماهیچه ها رو لازم داره. نباید از نظر فیزیکی افت کنه وگرنه سرپا شدنش محاله.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی ۲ بار یکبار صبح یکبار عصر مفصل هاش رو تا کنین وصاف کنین که مفصل ها خشک نشه. خصوصا مفصل مچ پا. وگرنه بعدا سرپا نمیتونه بایسته چون زاویه پا و ساق ۹۰ درجه نمیشه و نمیتونه وزن رو روی کف پا بندازه (منظورم اینه وقتی طولانی مدت درازکش هست پا کم کم مفصلش خشک میشه و بعدا حتی اگر ماهیچه هم داشته باشه ولی مجبوره روی پنجاه پا وایسه. باید یه بالش بین پنجه پا و تاج پایین تخت بذارین که پاش ۹۰ درجه بشه یعنی شست پا رو به سقف نه رو به دیوار ! اینجوری بعدا هم میتونه روی کف پا سر پا وایسه)

نمیدونم متوجه شدی چی گفتم یا نه.

فیزیوتراپ بیارین توضیح میده عملی براتون.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خوب شدن؟ یکم برام بگو. چیابدیم تقویت بشن. بابام‌خیلی لاغرشده

با متخصص تغذیه مشورت کنین که یه برنامه غذایی کامل بهتون بده

2728
نیگا ب روبع رو میکنن.صداشون‌میزنیم نگامون‌میکنن بعد سوال میمرسیم با فشار دادن دستمون منظورشونو میرسو ...

ازش بخواین با اره و نه جواب بده

شما سوال کوتاه میپرسی و بلند باید صحبت کنی و همینطور نباید سریع صحبت کنی. 

اینجوری مجبور میشه در حد همون اره و نه ارتباط بگیره و کم کم از حنجره استفاده کنه.

یه رادیو هم کنارش روشن بذارین با صدای کم. وگرنه بابت وضعیت الانش افسردگی میگیره. رادیو رو تنظیم کن رو موج رادیو آوا. دایم موسیقی هست. 

گاهی بشینین از اتفاقات روزمره براش تعریف کنین که در جریان باشه اطرافش چه خبره. وسطاش سوالات اره و نه یادتون نره. مثلا بپرسین خسته شدی؟ میخوای بخوابی؟ رادیو رو روشن کنم ؟

میگم ب داداشم

از همین هفته بیارین.

نذارین دیر بشه وگرنه نتیجه نمیگیرین!

2740
روزی ۲ بار یکبار صبح یکبار عصر مفصل هاش رو تا کنین وصاف کنین که مفصل ها خشک نشه. خصوصا مفصل مچ پا. و ...

مفصل ها یعنی مفصل اندام ها

به ترتیب از پایین شروع میکنی به بالا

اول مچ پا بهش بگو ۱۰ بار داخل بچرخونید ۱۰ بار رو به خارج اگر تونست خودش اگر نتونست شما انجام میدی. بهتره البته زور بزنه و خودش انجام بده چون در این صورت ماهیچه هم کار میفته.

دوم زانو  یعنی زانو باید تا بشه و صاف بشه تو همون حالت درازکش (کف پا روی تشک و پاشنه پا سر میخوره به سمت عقب که باسن باشه)

سوم لگن یعنی همونجور تو حالت درازکش که هست زانو رو تا داخل شکم بکشهبابا. در این صورت حرکت از مفصل لگن هست.

چهارم مچ دست که اونم مثل مچ پا چرخش به داخل و خارج هست

بعد آرنج تا میشه و صاف میشه

بعد کتف حرکتش دورانی و چرخشی هست ۱۰ بار رو به پشت ۱۰ بار رو به جلو هر دو کتف همزمان.

روزی ۲ بار انجام بده صبح و عصر. هم بابت خشک نشدن مفصل هم بابت گردش خون و ورم و این حرفا.

از غذا و مکمل هاش خبر نداری؟ الان وضعیت خانمه چطوره؟

یکی دیگه رو باید ریپلای کنی

من چیزی در مورد خانم نگفتم فقط راهنمایی کردم چه کارا بکنی که وضعیت بهتر بشه.

همون عصاره گوشت عالیه خوبه . اون خانومم که میگم بلع نداشت بعد دوهفته از عملش کم کم بهتر شد مطمئنا ب ...

اون‌خانم‌ک‌میگی وضعیتش چطوره الان؟

نمیدونی چیا دادن‌بهش؟

اول ازبینی بود غذا؟

2706