2410
2553
عنوان

زندگی نباتی؟تغدیه از بینی

3692 بازدید | 56 پست

بچه ها بابای من زندگی نباتی؟سوال بپرسیم سرشو میچرخونه طرفمون اره و نا با فشار دادن دستمون بهمون میگه.بگیم‌پاتو جم‌کن‌یا دستتو جم‌میکنه. 

راجب تغذیه ازبینی چ‌چیزایی بدیم‌مقوی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سوند داره؟

فقط حواستون باشه یکهو سرنگ رو خالی نکنین وگرنه میاره بالا.

درست مثل خودت که غذا خوردنت ۲۰ دقیقه طول میکشه اونم باید کم کم خالی کنی. بعدشم چند سی سی آب بدی که اون سوند تمیز بشه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2714

ببخشید بیماریشون چیه عزیزم؟

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

تا جایی که میتونی بهش محبت کنید . اول از همه محبت . 

غذا هم 

عصاره گوشت . سوپ های مقوی و میکس شده . آب میوه های طبیعی . یک پودر شیر خشک هم هست توی داروخانه ها واسه این بیمارها استفاده میشه . اون هم عالیه . 

ببخشید بیماریشون چیه عزیزم؟

تومور مغزی داشتن ۵۵ سالشونه.هییییچ علایمی نداشتن‌چون زیاد صحبت میکردن ام‌ار ای دادیم۴سال پیش عمل کردن‌خوب بودن.۲۰روز پیش مجدد عمل کردن حین عمل تشنج میکنن.فرداش مجدد بردن‌اتاق عمل بدلیل خونریزی مغزی. بعدم فشار مغز بالا مجدد اتاق عمل بردن.الان ۳روز بهوش اومدن.طفلک‌بابامو پوشک‌میکنن

زندگی نباتی که مثل کما میمونه فقط طرف حرکت داره اما ناخودآگاه و اصلا هوشیاری نداره. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2706