2733
2739
عنوان

زندگی نباتی؟تغدیه از بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3822 بازدید | 56 پست
تومور مغزی داشتن

خدا بهشون سلامتی بده 

کاش با دکتر مسعود شیروانی تهران یه مشورتی بگیرن کارش عالیه 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تومور مغزی داشتن ۵۵ سالشونه.هییییچ علایمی نداشتن‌چون زیاد صحبت میکردن ام‌ار ای دادیم۴سال پیش عمل کرد ...

الان هوشیارن و فقط کنترل و اختیار رو از دست دادن؟

یا بیهوش ان؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
تومور مغزی داشتن ۵۵ سالشونه.هییییچ علایمی نداشتن‌چون زیاد صحبت میکردن ام‌ار ای دادیم۴سال پیش عمل کرد ...

عزیزم با دکتر مسعود شیروانی یه مشورت بکن جراح مغز و اعصابه کارش عالیه 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
الان هوشیاری و فقط کنترل و اختیار رو از دست دادن؟ یا بیهوش ان؟

نیگا ب روبع رو میکنن.صداشون‌میزنیم نگامون‌میکنن بعد سوال میمرسیم با فشار دادن دستمون منظورشونو میرسونن.ولی زود خسته میشن‌سرشونو میچرخونن میخابن.میگیم‌پاتو جم‌کن‌جم‌میکنه

تکلم و بلع ندارن

اگر هوشیارن یه گفتار درمانی بیارین منزل بالا سرشون.

یه ۶ماهی زمان لازم دارن ولی باید تراپی بشن تا درست بشه. بندازین پشت گوش نتیجه نمیگیرین الان که تازه تکلم رو از دست دادن تایم طلایی هست برای درمان .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2740
تکلم و بلع ندارن

به مرور بهتر میشن من یکی از نزدیکانمون همینطوری شد توکل کن بخدا و روحیه داشته باش 

میگم ب داداشم

عزیزم حتما این کار رو بکن دکتر شیروانی بیمارستان سلامت فردا مطبشه 

نیگا ب روبع رو میکنن.صداشون‌میزنیم نگامون‌میکنن بعد سوال میمرسیم با فشار دادن دستمون منظورشونو میرسو ...

خب پس هوشیاره فقط از نظر وضعیت سلامت جسمی رو به راه نیست.

حواستون باشه از زیر زخم بستر نگیره.

تشک مواج براش بخرین. ۳ ساعت یکبار هم ۳۰ درجه بچرخونید.  ۳ ساعت به پشت بخوابه ۳ ساعت بعدی کمی بچرخونید دنده راست ۳ ساعت بعدی کانل دنده راست بعد ۳۰ درجه چپ بعد کاملا دنده چپ.

هی زاویه دراز کشیدن رو تغییر بدین وگرنه زود زخم میشه.

با پالش یا پتوی لوله شده میتونین فیکس کنین که تو ۳۰ درجه و ۹۰ درجه به چپ و راست بمونه!!!

اگر دستش لمس شده یه توپ کوچیک سایز نارنگی و نرم براش بخرین و بدین که هی فشارش بده و از ماهیچه های انگشتاش کار بکشه. از اون حلقه های پلاستیکی که تو لوازم ورزشی ها میفروشن هم میتونین براش بخرین برای ورزش دست.

2706