2737
2734
عنوان

نامزدیم بهم خورده ، موندم چه جوری به فامیلا بگم ؟ لطفا راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 56 پست
ببین تا مطمئن نشدی اصلا نامزد نکن بزار بعد اینکه باهم مدت زیادی آشنا شدین و مشاوره هم حتما تو کارهات ...

چون نزدیک عقد شده بود گفتیم ، یکماه مونده به عقد بهم خورد . کلی چیز خریدم که رو دستمون ، توی این شرایط اقتصادی مون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفرین انرژی منفیه به خودت بر میگرده واقعا برام غیر منطقیه نگفتی من همون روز اول که بهم خورد به همه گ ...

نامزدی شما هم یه بار بهم خورده ؟ بعدش چی کار کردی ؟ الان مجردی یا متاهلی ؟

چون نزدیک عقد شده بود گفتیم ، یکماه مونده به عقد بهم خورد . کلی چیز خریدم که رو دستمون ، توی این شرا ...

به نظرم عجله برای نامزد شدن نداشته باش حتی خواستگاری !!کامل آشنا شو با خودشو خانوادش بعد برای نامزدی و جشن اقدام کن

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
2731
2738
آخه دیگه نزدیک عقد بودیم

بگو خونمون نخورد . تالاسمی داشت  

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

عزیزم ب فامیلا چ ربطی داره 

چقدررر فضوول 

اصلا نباید توضیح بدین 

توضیح دادن نشونه ضعفه ادمه 

بزار هرجوررر که می‌خوان درباره آت فکر کنن 

نامزدتم نفرین نکن 

نفرین دو سر داره 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

به قول خودت بالاخره میفهمن پس هرچه زودتر بگین خودشم به یه نفر بگی کافیه خودش پخش میشه و تمام

ضمنا از اون طرف هم بد نگو و نفرین هم نکن اونوقت میگن صددرصد ایراد از تو بوده

فقط بگو اآدم هم نبودیم به درد هم نمیخوردیم گفتم الان جدا شم بهتره همین.

توی زندگیت برای خودت زندگی کن نیاز نیست برای کسی توضیح بدی 

خیلی مفید و مختصر توضیح بده 

هرکاری دلت میخاد انجام بده بدون فکر ب حرفای مردم 

و نفرینش نکن عزیزم 

بسپار ب خدا 

و دلتو از نفرت پاک کن تا رها بشی 

خدا بهترینشو جلو پات میزاره

2706