2737
2739
عنوان

انگشت شست دست راستم لرزش غیر ارادی داره😥

| مشاهده متن کامل بحث + 5243 بازدید | 21 پست

عزیزم از استرس و ناراحتی اعصابه

من شصت دست چپم اینوری میشه

توی سرم بازار مسگر هاست                                               انگار توی دلم رخت میشورند                                                    انگار توی پاهام سیم می‌کشند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔 چقدر بده واقعا‌‌‌...

توی سرم بازار مسگر هاست                                               انگار توی دلم رخت میشورند                                                    انگار توی پاهام سیم می‌کشند...
2731
سلام عزیزم از استرس...یکم بفکر خودت باش ...گلاب بخور  راستی به آقا گفتی رفته بودی ویلای پدرت.. ...

سلام گلم.

آره واقعا این روزا از خودم غافل شدم.

شاید باورت نشه تو این یه ماه شیش کیلو کم کردم.

منی که یک سال بود در به در این بودم ورزش میکردم چهار کیلو کم کنم نتونستم. از غصه و استرس اینجور شدم.

نه عزیزم نتونستم بگم. تصمیم هم گرفتم نگم. نمیتونم دردسر بعدشو به جون بخرم.

سلام گلم. آره واقعا این روزا از خودم غافل شدم. شاید باورت نشه تو این یه ماه شیش کیلو کم کردم. منی ...

.الهی عزیزم.....میتونی به خواهر زاده ش بگی یه وقت نگه بهر حال اخلاقش رو میدونن دیگه ...

.الهی عزیزم.....میتونی به خواهر زاده ش بگی یه وقت نگه بهر حال اخلاقش رو میدونن دیگه ...

اگه موقعیتش پیش اومد حتما بهش میگم.

اتفاقا میتونم الآنم بهش پیام بدم بگم ولی نمی‌خوام اونم نسبت به این موضوع حساس کنم پیش خودش بگه مگه چه خبره که اینقدر ترسیده