2737
2734

خیلی میترسم...

از سر ظهر اینجوری شده.

خمش میکنم لرزشش بیشتر میشه...

نکنه چیز بدی باشه؟

ممکنه از استرس و ناراحتی باشه؟

آخه مدت زیادیه همش دچار استرسم.

اره از استرس و ناراحتیه

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مال منم بعضی وقتا همینطوری میشه ولی فک کنم ب خاطر مشکل روحی و روانی باشه

ولی خیلی مراقب خودت باش اگه همین الان استرسا و مشکلات روحی روانی تو حل نکنی کم کم مثل من میشه لرزش کل بدن و پا هام هم اضافه شده:/

دقیقا بخاطر استرس من یمدت انگشت اشارم بود بعدش ارامبخش خوردم الان نه ماه دیگه خوب شده خداروشکر 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

چیزی نی گاهی اگ زیاد گوشی دستت بمونه یا کاری انجام بدی با دستت ک طولانیه یا سنگین اینجوری میشه. یا ی مدت ی چی رو نگهداری دست بدون حرکت باشه یکم با بقیه انگشتات ورزشش بده خوب میشع

♥️🥰 صَد سال سفر کَردم 💖عاشِک نشدم من 🎊 یک بارَه تَرا دیدم و دیوانَه شدم ♥️😍دِل تَرا داتَه😢😋 داتَه بَندَر آزادا😍 تو بَلِه دلبر. دلبر نَههِ مَنی یادا🥺♥️ بی تَرا ساعَتی . ساعَتی دل نَبی راحت 🥺💖 نیست مَنی لونتا☹️لونتا کَندَگ حاجَت🎉♥️  کولیگ بَیا صد بَر پَه تو من مِرَه 💖🥰گل مَنی  پَیمی تو چینچو رد داتَه🥺 
2738
ولی خیلی مراقب خودت باش اگه همین الان استرسا و مشکلات روحی روانی تو حل نکنی کم کم مثل من میشه لرزش ک ...

از لحاظ روحی خیلی تحت فشار بودم این مدت.

من فوبیای ام اس دارم.

از ظهر که اینجوری شدم میگم نکنه خدانکرده ام اس گرفتم.🤦

2706