2733
2734
عنوان

دوقلوهامو سقط کنم؟ 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 86 پست

لطفا  قربانی نکوهی نکنید دیگه پیش اومده 

اگه کمک بلد نیستین نمک نپاشین 

قاتل چیه؟ قانون ما اجازه سقط به مادر نمیده

اونوقت پدر  بچشو بکشه  تقدیر هم میشه 

سرکوبگر نباشید 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
مبارکت باشه عزیزم هیچ وقت به سقط فکر نکن  سقط خیلی پشیمونی و افسردگی داره  انگار یه بچه ...

اره نمونش خواهرشوهرم بچه ۴ ماهه رو سقط کرد با چشای خودش دید که افتاد تو توالت 

از اون موقع زندگیش شده جهنم و کابوس و حتی خدا ازش تن سالم رو هم گرفته با ۲۷ سال 

میگه خیلی پشیمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درس خوندن و ادامه تحصیل خیلی مهمه. اما به چه قیمتی؟ به قیمت جون دوتا آدم؟ اونم بچه ات؟!!! ادامه تحصیلت دو سه سال عقب بیفته به جایی بر نمیخوره... اما قتل دوتا طفل معصوم....

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

عزیزم میخای تحصیل کنی 

علم بیاموزی بچی برسی

مگر نه اینکه همه کارهای یه مسلمان در جهت نزدیک شدن ورضایت خداست.

حالاشمامیخای دوتاانسان و به کشتن بدی تاکنکور بدی؟

انوقت نیت تحصیلت چی بوده؟،

قرب خدا؟؟؟

هرکی توزندگیش بارها وبارها دچار امتحاناتی میشه

اینم امتحان خداست از شما

نمره قبولیت براکدوم میخای؟

وای سلام

اقا چه پایه

مثل من

من ۱۸ سالم نشده بود که باردار شدم.وای فرض کن سر امتحان های ترم دبیرستان هی میرفت بیرون که هوا به سرم بخوره و بالا نیارم😂

سر کنکورم هم ویار داشتم فلاسک چایی بردم و با یه وضعی کنکور دادما

الان بچه ام ۹ ماهشع🤩😍

قربونش برم عسل مامانه.دوست دارم دوباره باردار شم و اگه چند قلو باشه چه بهتر .یعنی اینقدر دعا میکنم🤣

الان همه دوستام دانشگاه میرند اما من نتونستم پارسال رو برم

یعنی ۱ سال به خاطر نی نیِ جیگرم درسم عقب افتاد

ولی یه نکته

دوستام رفتند دانشگاه من رفتم زایشگاه😂😄

دوستام درس خواندند و من بچه داری

ثمره کار اونا شد خواندن چندتا کتاب که الان درست یادشون نیست و هیچ چیز خوبی نیاورد براشون

اما ثمره ی تلاش من شد یه انسان جدید که از گوشت و پوست و خون منه

الان من دو نفر شدم

و میتونم در اینده به اندازه ی دو انسان مفید باشم اما اونا به اندازه یه نفر هم مفید نبودند😁

ولی اینم بگم روحیه ام خیلی بالاست (تلاش کردم که اینطور باشم) و امسال دانشگاه ثبت نام کردم😎رشته روانشناسی💪

تازه دوره و کارگاه های مشاوره ,همسرداری ،تربیت فرزند هم رفتم و به عنوان مشاور قراره مشعول بشم در یه موسسه مشاوره😎

حالا اینها رو گفتم که بدونی بچه مانع نیست،مخصوصا الان که همه چی مجازیه

دوما اگه نشد به جاش تو چند انسان رو پرورش دادی🤗من خودم ۱۰ تا بچه میخوام😁

سوما اگه سقط کنی زندگیت نابود میشه( تصمینی)

انگار دو تا ادم کشتی .بر اساس قانون طبیعیت این دنیا،هر عملی ،عکس العملی داره و مطمئن باش قتل دو تا انسان ضعیف و بی گناه که تموم امیدشون به تو هست، نمیزاره زندگی خوش و با ارامشی داشته باشی

حالا از ما گفتن بود

2738
شوهرم بود عمــــــــــــــــــــــــــــــرا تاکید میکنم عمــــــــــــــــــــرا نمیزاش سقط کنم عا ...

من شوهرم الان نزدیک به یک ماهه که ماموریته و خبر نداره... خودمم دلم نمیاد تو دوراهی موندم☹️

من شوهرم الان نزدیک به یک ماهه که ماموریته و خبر نداره... خودمم دلم نمیاد تو دوراهی موندم☹️

سقطططططط نکن

والا دلم گرفت

خدارو قسم دادم ب بزرگیش ازاین دوقلوهای سالم بمنم بده

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
وای سلام اقا چه پایه مثل من من ۱۸ سالم نشده بود که باردار شدم.وای فرض کن سر امتحان های ترم دبی ...

اره منم اولین بار که مادر شدم فقط 14 سالم بود تا چند روز فقط خون گریه میکردم ☹️😂... اینقدر حالم بد بود اون یکسالو اصلا مدرسه نرفتم دیگه بقیشم غیر حضوری خوندم...الان دوتا کوچولوی دوست داشتنی دارم برای کنکور پسرم با اینکه فقط 4 سالشه از ابجی کوچولوش مراقبت می‌کرد که نیاد اذیتم کنه🥺 😂❤️ ولی الان میترسم 😢دیگه نمیتونم مثل قبلا درس بخونم 😢 و میترسم که از پسه 4 تا بچه بر نیام 😢😢

اره منم اولین بار که مادر شدم فقط 14 سالم بود تا چند روز فقط خون گریه میکردم ☹️😂... اینقدر حالم بد ...

چه جالب وضع مالیتون هم باید خیلی خوب باشه چون هم بچه هم کنکور و کتاباش و هم بارداریو هم خوراکو

2706