2737
2734
عنوان

دوقلوهامو سقط کنم؟ 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 86 پست

خیلیا باوجودچندتابچه کنکوردادن وبهترین رتبه اوردن اون دوتابچه چه گناهی کردن!!فرداک کنکورتودادی یادت به اینا میوفته وعذاب وجدان میگیری..دوست داری عذاب وجدان؟

دبیرادبیات من دوتابچه کوچیک رتبه ۹۰۰اورده فوقشم گرفته بود...هیچ‌کاری غیرممکن نیست

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

شوهرم بود عمــــــــــــــــــــــــــــــرا تاکید میکنم عمــــــــــــــــــــرا نمیزاش سقط کنم

عاششششق بچس 

هرچی تعداد بالاتر نعمت میدونه 

تازه بفهمه دوقلوعه ک دیگ هیچچچججج

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم های عزیز اگر بچه نمی خواین طوری جلوگیری کنید که امکان بارداریتون صفر باشه 

اگرم باردار شیدن لطفا سقط نکنید

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
2731

یعنی میشه ۴تا بچه؟

وضع مالی تون  چطوره؟؟

اینجا حرف سقط بزنی ترور میشی 

ولی خواسته های خودتم  مهمه 

نمیشه همیشه به  خاطر  بچه  یا مسائل دیگه از خودت بگذری 

بشین با خودت سنگاتو وابکن 

ببین بعدا  کدوم برات حسرت میشه ؟؟

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
شوهرم بود عمــــــــــــــــــــــــــــــرا تاکید میکنم عمــــــــــــــــــــرا نمیزاش سقط کنم عا ...

منم دومی رو باردارم شوهرم همش دعا میکرد کاش سه قلو باشن 

من میگفتم کی میخواد نگه شون داره اخه 😒

نمیدونم چرا مردا اینقد عاشق بچن 

2740
منم دومی رو باردارم شوهرم همش دعا میکرد کاش سه قلو باشن  من میگفتم کی میخواد نگه شون داره اخه ...

.

خوبه ک

وقتی مث من تنبلی داشه باشین شکر میکنن بخاطرش

جنسیتشون چیه عزیزم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

مبارکت باشه عزیزم هیچ وقت به سقط فکر نکن 

سقط خیلی پشیمونی و افسردگی داره 

انگار یه بچه ۱۸ساله رو عمدا کشتی شبا خواب نداری روزگارت سیاه میشه دیدم که میگم 

فاصله خوشبختی با من خیلی کوتاه است امیدوارم زودتر خوشبختی را در آغوش بگیرم🌺🌺🌺  نقش هستی نقشی از ایوان ماست /  خاک و آب و باد سرگردان ماست🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
یا خدا ۱۸ سالته  دوتا داری و دوتا دیگه حامله ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واااااااااااااااااااای🙂

خواهرم کجای کاری

همه که مث من نیستن من۱۹سالمه خواستگاربرام اومده میگم بچه ام بعدیکی همسن من ماشالله یه پامادرنمونست😂💔

من فکر یه دونه بچه هم دیوونم میکنه😑

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀

دختر عمه ی من دقیقا همین کاررو کرد

الان بعد از گذشت ۱۵ سال به دوتا چیز رسیده:

اول اینکه یه مدرک خشک و خالی داره که دیگه  حتی بهش نگاه هم نمی کنه

دوم اینکه یه حسرت بزرگ توی دلشه که حاضره تمام زندگیش و مدرکشو بده ولی اون حسرتو نداشته باشه 

میدونی اون حسرت چیه مادر شدن، داشتن بچه

عزیزم شاید این آخرین فرصت مادر شدنته تا آخر عمر به اراده خودت میتونی درس بخونی اونقدر رشته های بدون کنکور هستش که نگو

برای سلامتی آقا یه صلوات هدیش کنیم🙏