2733
2734
عنوان

دوقلوهامو سقط کنم؟ 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 86 پست

منم سر بچه اولم دبیرستانی بودم خیلیم بد ویارم روزی چند بار وحشتناک بالا میارم اون سال بزور درسارو پاس کردم تابستونش پسرم بدنیا اومد.

ولی سال بعدش که کنکور داشتم خیلی با انگیزه رفتم جلو حتی از همکلاسیای مجردم هم جلوتر بودم زبانزد شدم تو مدرسه همه میگفتن فلانی با بچه کوچیک درسش خیلی خوبه حتی معلما بیشتر بهم توجه میکردن چون من هیچوقت هیچوقت بچه رو مانع پیشرفت نمیدونم یبارم نگفتم من موفق نمیشم چون بچه مانع میشه 

این خود ما آدماییم که تو شرایط مختلف وقتی کم میاریم بهونه تراشی میکنیم

امید وارم حرفام بدردت بخوره 

راستی رتبم دو هزار شد والانم سال آخر دانشگامم اعتقاد شدیدی دارم که تو قسمت وسرنوشتم بوده که تو سن کم ازدواج کنم یا۱۷سالگی باردار باشم 

پرنسس خوشگلم تو راهه😍😍😍😍🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ‌زدم دوستم. ورودی دو سال بعد از من بود تو دانشگاه! گفتم بابا وقتی من ازدواج کردم تو هنوز جوجه بودی

حالا چطور بچه تو ۲ سااااال از بچه من بزرگتره؟

برام تعریف کرد که تو عقد باردار شده وقتی داداشش که چند سال بود عروسی کرده بود بچه نداشت

و جاریش که چند سال بود عروسی کرده بود هم...

با ویار وحشتناک

همون اوایل عقد... با ویار شدید جهیزیه و سیسمونی رو با هم خریده!

هر چی‌گفت بیشتر از پیش دهنم باز موند.

ولی می بینم که از من با تجربه تره!

ما همش فکر‌میکنیم‌اونی که تو ذهن ماست درسته...

هر چه که‌من خواست نه آن شد

آنچه خدا خواست همان شد...

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2728

عزیزم معادله راحتیه.به دنیا آوردن دوانسان یا کنکور؟مسلما فرصت برای کنکور هست اما با کشتن دو موجود معصوم خیلی فرصاتو رو از دست میدی که هیچ ،عذاب وجدان هم رهات نمیکنه...شاید اول کار سخت به نظر بیاد ولی با مشورت ویقین پیش برو پشیمون نمیشی

اهل علم هستید...

یک‌ طرف ترازو یک‌بار قبول شدن در دانشگاه رو بذارید

و طرف دیگه اش ۲ بار قتل رو.

کدوم طرف سنگین تره؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2740
فکر نمیکنی با حرفات به کسایی که درس خوندن بچه نیاوردن توهین کردی؟ یعنی چی که به اندازه یه نفر مفید ن ...

دوستامو گفتم🤣😁😂😂

منظورم همه نبودن

چرا نارحت میشی

اگه درس خواندن رو قبول نداشتم که با این اوضاعم تلاش نمیکردم