2737
2739
عنوان

تست سل‌فری مثبت

607 بازدید | 9 پست

دختر کوچولوی من!

تست سل‌فری‌ت مثبت شده و این یعنی احتمالا تو یه بیماری بد داری. دکتر تست آمینوسنتز نوشته اما با وجود دقت بالای سل‌فری، امید زیادی ندارم که نتیجه آمینو خوب از آب دربیاد.

حال و احوالمون؟ برای اولین‌بار گریه‌های بابا جانت رو دیدم. نمی‌دونم چرا خدا برامون این‌طوری خواست ولی چه میشه کرد؟ کی از کارای خدا سر در میاره؟

از پروسه سقط میترسم مامانی. خیلی میترسم. مخصوصا توی این مملکت غریب و دور از خانواده. خدا خودش به هرسه‌تای ما صبر بده تا این مرحله بگذره.

امروز توی خیابون خیلی دقت کردم ببینم احساسم به خانمای باردار و بچه‌دار چیه؟ حسودیم میشه؟

دیدم نه، حسودیم نمیشه، هیچ حسی ندارم و برای همه آرزو می‌کنم همیشه شاد باشن و این حال رو تجربه نکنن.

نکنه یه وقت ناراحتی کنی بابت این اتفاق دختر قشنگم. از من که مادرت هستم این رو بپذیر که توی این دنیا هیچ خبر خاصی نیست. چیز خاصی رو از دست نمیدی جان مادر. فقط دل ما آتیش گرفته که اونم فدای سرت عزیزم. پیش خدا جون منتظرم باش. قول میدم منم زودی بیام پیشت.

دوستدار تو،

مامان.

در جست‌وجوی خودم زندگی را دور می‌زنم...

گریم گرفت قشنگ درکت میکنم ب ما گفته بودن آزمایش سل فری بدی دخترت مشکل داره انقدر منو همسری گریع کردیم و عذاب کشیدیم 

همسری از 90کیلو یهویی شد80کیلو داشت سکتع میکرد واقعا غم سنگینیه 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم💓

انشاءالله خدا یه فرزند دیگه قسمتت می‌کنه 

و شیرینی مادر شدن رو بهت میچشونه 

غصه نخوریا 

خداروشکر کن که علم پیشرفت کرده و اجباراً یه انسان رو با حال و احوال بد وارد این دنیا نمیکنی

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2728
گریم گرفت قشنگ درکت میکنم ب ما گفته بودن آزمایش سل فری بدی دخترت مشکل داره انقدر منو همسری گریع کردی ...

تست سل فری شما هم مثبت شد؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2738