2733
2739
عنوان

شوهرم آبرومونو برد🥺🥺🥺🥺😔😔😔😔😔پست اول تعریف

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 56 پست
خواهر شوهرتو باید میشستیش میزاشتی کنار اشتباه کردی چیزی نگفتی مخصوصا اونجا ک باسنشو نشون داد من اگ ...

چیکار میکردم😔الان چیکار کنم با شوهرم...بنظرت به خواهرشوهرم پیام بذم ک عوضی ازاین ب بعد خق نداری عکساتو نشون همسرم بذی

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
یه جاییشون میسوخت که هر چه حسادت میکردن خالی نمیشدن دوباره یه بحث دیگه میآوردن وسط    

اخه چرا فقطبرا لباس یا ارایش یا تیپ😔? من هرچی داشته باشم خودشون میدونن بخان بهشون میدم ولی....

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار میکردم😔الان چیکار کنم با شوهرم...بنظرت به خواهرشوهرم پیام بذم ک عوضی ازاین ب بعد خق نداری عکس ...

نه سر سنگین باش

الان اگ بگی فکر میکنه دعوا کردین خوشحال میشه

وقتی دیدیش بگو وقتی اینجور عکسارو نشون میدی مرد تحریک میشه تو ذهنش میمونه اونوقت ی جایی کار دستت میده غریزه ی جنسی خواهر و زنداداش و غریبه نمیشناسه

وااا معلومه قشنگ از رو دق دلی بهت حمله کردنا...خیلی زشت بوده حرکتشون

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2731
هر وقت کسی گفت لاغر شدی بگو ورزش میکنم . پیاده روی میکنم . چاقی چیه  راجع به دخترتم بگو ، غذا ...

اخه میدونن ک ورزش نمیکنم اونیکی خواهرشوهرم گف اره لاغر شده بیچاره بچه اذیتش میکنه حتما بخاطر اونه  اخه تایپیک قبلیم هست بچم دو هفته پیش تشنج کرد از تب بالا بمیارستان و دوا دکتر بودیم چن هفته ..مادرشوهرم اینا خبر نداشتن هرزوز گریع میکردم هیچی نمیخوردم تو دلم گفتم ارع تو ک خبر نداری من چی کشیدم کلی کریه و نذر و نیاز کردم

اخه چرا فقطبرا لباس یا ارایش یا تیپ😔? من هرچی داشته باشم خودشون میدونن بخان بهشون میدم ولی....

توروخدا انقد ساده نباش بدتراز من.محبت بجا کن،

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
من با یکی حرف میزنم  دو ساعت بعدش یادم نیست که دقیقا چی گفته و من چی گفتم... پرونده هر چیزی ر ...

ن بابا چه رقابتی خواهرشوهرام ک هیچ ...جاریم ۴۰یالشه پسرش همسن منه سربازه دخترش ۱۷سالشه....

جاریم فقط باسن بزرگی داره ک هی با باسنش به من پز میده میره پیش شوهرم خم میشه دستشو میزارع رو پای شوهرم الکی چادرشو از. سرش میندازه بعد یعو خم میشه ورمیداره از قصد ک شوهرم اندامسو ببینه.... دیگ نمبدونم چیکار کنم خیلی حرص خوردم 😔😔😔

پس خانواده شوهرت به هدفشون رسیدن آخر حالتو بد کردن  امان از زنای بی سیاست شوهرت که گفت اینجور ...

چقد باسیایتی...ممنونم عزیزم خیلی به دذدم خورد خرفات ازش اسکرین گرفتم جلو چشمم باشه  ممنونم واقعا توروخدا یکم از این سیاستاتون یاد ما بدین

2738
حالا دیگه موضوعی نیست که از وقتی اومدی داری گریه می‌کنی  ولی خداییش ۶۰ کیلو برای مرد عجیب و ...

۶۸/۶۷ کیلوعه اره لاغره ...منم راغرم بچمونو لاغره..دیگ‌چیکارکنیم ژن امون اینجوریع شوهرم اصلا چاق نمیشه بچم اصلا چاق نمیششع خودمم ک عمرا چاق نمیشم روز به روزم لاغرتر میشم اصلا نمیدونم چرا وعده غذای هامونم همیشع میخوریم چون شوهرم سرکار غذا میبره مجبورم همیشه هرروز غذا درس کنم ولی نمیدونم چرا اینجوریم حداقل دوس داشتم شوهرم و دخترم چاق بودن دیگ غصه نمیخوردم

ن بابا چه رقابتی خواهرشوهرام ک هیچ ...جاریم ۴۰یالشه پسرش همسن منه سربازه دخترش ۱۷سالشه.... جاریم فق ...

پناه بر خدا 

عجب آدمی

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
پناه بر خدا  عجب آدمی

توروخدا جای من بودی خرس نمیخوردی

پناه بر خدا  عجب آدمی

توروخدا جای من بودی خرس نمیخوردی حرص