2726

سلام خانما پست اول همشو میتایپم نگین قطرع چکونی میگی..گرچه الان بعضیا میان میگن طولانی بود نخوندم....دیگه به اخترام شما پست اول تعریف میکنم هر کس حوصله داشن بخونه لطفا.....

امروزخونه مادرشوهرم جمع بودیم خواهرشوهرام و جاریم ابنا هم بودن 

خلاصه وختی دیدن من طبق معمول شیم پوشیدم و نو پوشیدم زود رفتن تو قیافه اونیکی خواهرشوهر وسطیم گف لباست چه خوشگله از کجا خریدی منم ادرسشو دادم گف منم میخرم گفتم اره بخر تازه اسم منو بگی برات ارزون حساب میکنع منو میشناسه...بعد اونیکی خواهرشوهرم اومد کف چقدر لاغرر شدی گفتم واااا نع کو لاغر نشدم ۵۷کیلو بودم الانم همونم بعد گفتن نهههههههه صورتتتت فقط لاغر شده بدنت سرجاشه صورتت بیشتر لاغر شده ....گفتم نمیدونم شاید موهامو یع مدل دیگ بستم اونجوری حس مبکنین بعد جاریم گف نهراس میگه زشت شدی صورتت خیلی لاغر شده..این گذشت  

یکم بعد خواهرشوهر کوچیکم اومد عکس جاریمو عکس جوونیاشو ک مثلا همسن من بوده رو نشون شوهرم داد گف ببین چقد چاق و خوشگل بوده زنداداش. جاریمم گف اره من اون زمان خیلی خوشگل بودم الانم خوشگلم... دوباره خواهرشوهرم یه عکس دیگه نشون داد از جاریم ک خم شده بود باسنش به سمت دوربین بود ب شوهرم نشون داد گف ببین زنداداش باسنش افناده تو عکس بعد خندید..

هیچی نگفتم بعد عکس شوهرشو ینی برادرشوهرمو نشون داد منم از حرص گفتم وای چقدر داداش عوض شده چقدر جوونیاش خوشگل بوده الان خیلی شکسته شده متاهلی پیرش کرده....

بعد دوباره یکم گذشت حرف از کار شد جاریم به شوهرم گف بهناماز کارت استفا بدع کارت خیلی سنگینه ایرج و امین هم استفا دادن گفتن سنگینه لاغر میشسم کارمون سخته ساعت کارش زیاده وخت برا خودمون نمیمونه خلااااضه اونقد گف شوهر منم داشت تایید میکرد اره سخته فلانه جاریم گف اینجوری بری پیر میشی از فردا برو استفا بده 

منم ب شوهرم گفتم تو از کارت راضی نیستی چرا ناشکری میکنی خداروشکر داری یه زن و یه بچه رو شکمشونو سیر میکنی هرچی بخایم میخری بعد ناشکری ک فلانه بهمانه جاریمم شنید چیزی. نگف گفتم خداروشکر تنت سالمه منو تو هرجمعی سریلند میکنی و ....هلاصه 

اینم گذشت  هی گیر دادن ب شوهرم ک چن کیلویی خیلی لاغری شوهرم گف ۶۰کیلوام .و خلاصه اونام میکفتن یه ذره بخورین چاق شین...

سرتونو دراوردم ببخشید رسیدیم به شام سر سفره یه تیمه گوشت دادم دست دخترم ک ۱۱ماهشه اونم خورد مادرشوهذم گف مگه گوشتم میخوره افرین قاطی ادما شده ها ماشالله یکی دیگه بده بخوره گفتم اره میخوره عادتش دادم گوشت و استخون میخوره....بعد شوهرمم با صدای بلند گف نهههه این اولین بارشه گوشت میخوره گفتم وا عریزم مگه تو خونه نمیخوره گف نه کی میخوره😐😐😐دیگع نفهمیدم چجوری شام تموم شد سرم به شدت درد میکرد ««چون گفتن لاغر شدین ش.هرمم گف نه این تو خونه گوشت نخورده اخساس بدی بم دست داد گفتم الان اینا میگن اینا هیچی ندارن بخورن برا همینلاغر شدن... 

بچه ها دخترم لب به هیچی نمیرنه خیلی لاغره ۱۱ماهشه ۷کیلو ونیمه.....  

خلاصه ببخشید بچه ها طولانی شد ولی از وختی اومدم دارم گریه میکنم شما جای من بودین چیکار میکردین

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

خیلی آدمای مزخرفین

تا میتونی باهاشون گرم نباش

سر سنگین و سرد تا کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال 

بخاطر حرف خودت ناراحت نکن 

اونا الان خوابن 

تو الان داری گریه می کنی .بیخیال سرت سلامت

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺

گریه نداره که 

اونا بی تربیتن هی فضولی کردن

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

چه ادمایینااا...

حالا شوهرت چرا اینجوری گفت🤦🏻‍♀️🥴

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
بمیرم شعورشون درحدصفر ناراحت نباش حالا😐

😔😔😔😔اصلا نمیتونم اروم شم خبلی ناراحتم ..اخه من با اونا کاری نداشتم چرا اینجوری کردن تازه خودشون منو دعوت کردن ک برم اگه از من بدشون میاد چرا اصلا دعوت کردن

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

مردا کلا یکم شیرین عقلن..همسرمنم از اینکارا کرده...جواب خواهرشوهر و جاریتم بیشتر با لبخند بده حرف نزن و بحث نکن...الان همه دوستدارن لاغر و خوش فرم باشن،از رو حسودیه

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

وای چجوری تحمل میکنی اونجا رو .؟

از اول تا آخر که انرژیه منفی دادن بهت از هر طرف.

اگه همیشه اینجوریه قطع رابطه کن.

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    
2706