2737
2734
عنوان

داستان زندگیم 😢 عشق ممنوعه 💔

193 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها

میدونستید وقتی میرید داستان زندگی دیگرانو میخونید یه هاله بزرگ از انرژی منفی دور جسمتونو میگیره و اگه بدونید تاثیر منفیش چقدر هست اصلا اصلا اصلا به هیچ عنوان دنبال نمیکنید داستان های زندگی رو

از من گفتن بود

هرکی اومد درد و دل کنه گوش ندید 

تمام رنج و عذابای ما از همین انرژی منفی هست که از درد و دل دیگران میگیریم اینا همه تو ناخوداگاه ادم میره و کم کم ذهن شبیه اشغالدونی میشه

اگه بدونید تاثیر این نوشته های سمی ک در نهایت منجر به ایجاد افکار منفی در ناخوداگاهتون میشه چقدر زیاده هیچوقت هرچیزی رو نمیخوندید یا هرفکری رو ب ذهنتون راه نمیداد

راس میگی آفرین 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا اینکه بشینیم داستان زندگی بخونیم نه ...

ولی درد و دل کردن گاهی تنها راه نجات یک نفر حتی از خودکشیه ...ما انسان ها اگر نسبت بهم بی تفاوت باشیم که انسانیت چه معنی میده

اینکه میگی هرکی خواست درد و دل کنه گوش نکنیم قبول ندارم 

گاهی با همین حرف زدن ها و سبک شدنشون میتونیم بهشون کمک کنیم 

جدی؟؟ یعنی واقعا بدبختیارو جذب میکنیم اینجوری؟ من ک قبول ندارم☹

اره شما حتی با کلماتتون با افکارتون جذب میکنید 

جهان هستی پر از انرژی مثبت و منفیه

مغز ما شکل کوچکتری از جهان هست

شما با افکارتون هرچیزی رو میتونید جذب کنید هرچیزی 

اره شما حتی با کلماتتون با افکارتون جذب میکنید  جهان هستی پر از انرژی مثبت و منفیه مغز ما شکل ...

مس اگه ب چیزای مثبت فکر کنم همونارو جذب میکنم؟ واقعا قانون جذب حقیقت داره؟؟

2738