2733
2739
عنوان

حرف نزدن کودک ۵ ساله ،

| مشاهده متن کامل بحث + 12620 بازدید | 47 پست
پسر من اضطراب داره دیر هم حرف زد  الان هم وسواس فکری داره ک منشا اون وسواس فکری اضطرابش هست ال ...

میشه شما هم تاپیک اولموبخونین ممنون میشم

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   

به نظرم رو شادی تنوع و اعصاب بچه به روش‌های غیر دار ویی کار کنید. 

مهمونی زیاد بگیرید و برید. تو جمع های طبیعی زیاد برید. اصلا پشت گوش نندازید. این یه علامت بزرگه. پسرم به خاطر انزوا کلی در بزرگی به مشکل خورد. 

تغذیه هم خیلی مهمه. تغذیه گرم و طبیعی وتازه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون اول میخواستم بگم ای بابا چقدر سخت گرفتی بعضی بچه ها دیرتر به حرف میان و ... اینا  که آخرش ...

خودبخود به حرف نیومده درضمن هنوز،کامل نشده اتفاقا دکترش گفت معلومهوباهاش زیاد کار کردی و کارتون عالیه خیلی بهش کمک کرده ی بازم به کارتون ادامه بدید 

هدفم این بود مادرا سریع ناامید نشن و تنها کسی که می تونه به بچه کمک کنه ۹۰ درصد خودمون هستیم

پسر من اضطراب داره دیر هم حرف زد  الان هم وسواس فکری داره ک منشا اون وسواس فکری اضطرابش هست ال ...

حتما پسر شما کی حرف زد.؟الان چند سالشه ؟لورتا نوروفیدبک خیلی کمک کنندست 

2731
چجوریه که میگی اضطرابه؟

تو نقشه مغزی مشخص شد اضطراب داره تا حالا گفتار،درمان و مهد وپیش دبستان می گفتن بیش،فعال با چند روانشناس صحبت کردم گفت بیش فعال نقشه مغزی گرفتم رد کرد ومشخص،شد اصطراب،داره 

تو حرف،زدنش هنوز،مشکل داره تو جواب دادن ، وقتی وارد جمع میشه اولش پشت من قایم میشه کف دستش عرق،میکنه زیاد ، بردم پیش روز اول فقط،زنگ اول نشسته بود ۲ زنگ بعدی،همش وسط کلاس بود اما از روز دوم بهتر،شده بود 

فقط یه روانشناس اونم روانشناس عمومی بهم گفت علائم بچه شما اضطراب هست به نظرم 

سلام لطفا جواب بده 

پسر من دو سالو هشت ماهشه 

كلمه ميگه و چند تا دو كلمه ايي

اضطراب خيلي زيادي داره 

وقتي ميخوايم بريم بيرون گريع ميكنه گوشي كيف شال مانتو 

يعني اظطراب داره جا بزاريم 

بچتون اظطرابش درمان شده؟كي جملع گفت ؟؟؟الان خوب حرف ميزنن ؟چند سالشع ؟

سلام لطفا جواب بده  پسر من دو سالو هشت ماهشه  كلمه ميگه و چند تا دو كلمه ايي اضطراب خيل ...

ببین من ایران نیستم پسرم ک دیر حرف افتاد همش غلط حرف نبرد دکتر بردیم گفت ب خاطر چند زبانه بودن این چیزا طبیعیه 

بعد بهتر شد ولی کامل تلفظ نداشت اوتیسم رد شد بعد من از رفتارهاش فهمیدم اضطراب داره 

الان فارسی ( کم) انگلیسی و فرانسه خوب صحبت میکنه 

ولی خوب مثلا وقتی رعد و برق و بارون شدید میشه از اضطراب زیاد حالت تهوع میگیره 

یا یهو میترسه مریض بشه طوریش بشه روزی ۱۰ بار دستاشو میشوره تو ظرفی ک حتی یک لکه هم داشته باشه غذا نمیخوره 

این وسواس ها از بعد کرونا اضافه شده البته 

الان مشاوره میبرشم 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

پسرم الان ۱۰ سالشه 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2740
ببین من ایران نیستم پسرم ک دیر حرف افتاد همش غلط حرف نبرد دکتر بردیم گفت ب خاطر چند زبانه بودن این چ ...

يعني چي كامل تلفظ نداشت ؟چند سالگي جمله گفت؟چرا به اوتيسم شك كردي ؟فقط به خاطر اينكه دير حرف افتاد ؟

يعني چي كامل تلفظ نداشت ؟چند سالگي جمله گفت؟چرا به اوتيسم شك كردي ؟فقط به خاطر اينكه دير حرف افتاد ؟

مثلا همه چیز‌ رو‌کامل نمیگفت یا اشتباه حرف میزد قرمز رو میگفت مرمز 

برای اینکه خیلی دیر حرف زد 

فک می‌کنم س ساله بود ک جمله گفت 

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

هزینه این نقشه ذهنی چقدر شد؟

بچه منم مشکوک به بیش فعالی هست؟ نمیخوام بیخود بهش دارو بدم میخوام مثل شما اول مطمئن بشم.

راستی همون دکتر فوق متخصص مغز و اعصاب به شما برای اضطراب بچتون دارو داد؟

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2706