2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434733 بازدید | 1636 پست
ممنون که داستانت رو نوشتی ولی من با عرض شرمندگی آدم هایی که زن و بچه رو ول میکنن که برن شهید بشن در ...

ممنون از نگاهتون

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
چرا باید برای کسی که مادری کردم توی زمان کودکی که درکی از این مسائل نداره مرگ مادرش رو توضیح بدم؟ ح ...

💜💜💜

امیدوارم هر چی صلاحه براتون همون بشه

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💜💜💜 امیدوارم هر چی صلاحه براتون همون بشه

🌹🤍

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
بگو ول کن توروخدا بشین سر زندگیت 

کم نگفتم :)

از در گوشش می‌ره تو،از اون یکی می‌ره بیرون ...

کم نگفتم :) از در گوشش می‌ره تو،از اون یکی می‌ره بیرون ...

بهش بگو خدا راضی نیست تو بخاطر سعادت خودت مارو تو سختی و تنگنا بزاری بگو خدا اینجوری راضی تره که تو بالاسر خانوادت و پناه ما باشی بگو  تا راضی هستی بری خوش سعادت بشی ولی برات مهم نیس اگه نباشی ما چی می کشیم 

لطفا کاربر آقا به هیچ عنوان ریپلای و لایک نکنه به هیچ عنوان.

خدا به دلت صبر بده

انشاءالله از این به بعد زندگیت آروم و عشقتون پایدار باشه💖

@عروس_خانومااااا   ‍ 

@سامیه_هستم    

@h_sadat    

@باران1330    

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
بهش بگو خدا راضی نیست تو بخاطر سعادت خودت مارو تو سختی و تنگنا بزاری بگو خدا اینجوری راضی تره که تو ...

صد بار گفتم

بازم میگم

ممنونم ازت🌹🤍

2740
خدا به دلت صبر بده انشاءالله از این به بعد زندگیت آروم و عشقتون پایدار باشه💖 @عروس_خانومااااا ...

🌹🤍

راستی خدا مادر عزیز و پدر عزیزتون رو بیامرزه انشالله 

ممنونم از شما

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه🖤

رضوانه جان خدا پدر و مادرت رو بیامرزه ..

فرزندان و همسرتو حفظ کنه برات ..

تو خیلی خوبی تو برای سارا مادری کردی 🌺

خوش ب حالت ک انسان خوبی هستی 😍

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
رضوانه جان خدا پدر و مادرت رو بیامرزه .. فرزندان و همسرتو حفظ کنه برات .. تو خیلی خوبی تو برای سار ...

زنده باشی گلم🤍

ممنونم از نگاهت🌹

یاد داستان سریال لحظه گرگ و میش افتادم.

راستی اسی میشه عکس سارا رو بگذاری؟

البته اگه دوست داری.

بیخیال.

من خودم همسن سارام.

تو رو خدا حق مادری رو براش تکمیل کن بهش نگو مادرش نیستی.

سنش سن حساسیه.

خودمو جاش می‌زارم فکرای خوب به ذهنم خطور نمیکنه

چرا باید برای کسی که مادری کردم توی زمان کودکی که درکی از این مسائل نداره مرگ مادرش رو توضیح بدم؟ ح ...

عزیزم من نه متاهلم نه مادر اما یه نصحتی برای همسرتون دارم

بزرگ کردن فرزندان صالح تو این دوره زمونه با وجود والدین سخته چه باشه که والدین هردو یا یکیشون بالاسرشون نباشن 

والا باللّه بزرگ کردن فرزندانتون جهاده. به همسرتون بگین انقدر برای شهید شدن بال بال نزنن. زندگی کردن و تربیت کردن اولاد صالح جهاد بزرگ تریه. ازشون بپرسین فکر می کنن اگر شهید بشن و خدایی نکرده فرزندانشون به اقتضای شرایطی که دارین دچار سختی های زندگی بشن، روحشون آروم می گیره؟ امامان ما هم ارزش جهاد و شهادت رو می دونستن اما اولادشون رو به بهترین نحوی که از دستشون بر میومد بزرگ کردن. بهشون بگین هر دو جهاد رو بذارن رو کفه ترازو و ببینن کدوم الان واجب تره با این اوضاع جامعه؟! ازشون بپرسین این جهاد نیس که برای امام زمانتون سرباز  تربیت کنین؟ انقدر این وضیفه شون تو چشمشون کم میاد؟ بله همه قراره بمیریم اما اینکه چطور زندگی کردیم مهمه نه این که چطور مردیم. من دلم از طرز فکر همسرتون گرفت. از من بپرسین اون دنیا می پرسن چطور زندگی کردین نه این که چطور مردین. 

اللّه و اعلم.