2752
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434931 بازدید | 1636 پست
نه جان تو باید بخوابیم فردا ازمون دارم

سیو کن بعدا بخون

هنوز مونده بدبختیام

سر اون قسمتاش شاید حالت گرفته بشه و روی امتحانت تاثیر بذاره

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرار بود جلسه بعدی که میاد درباره مهریه و عقد و عروسی صحبت کنیم و حالا تو دل من با این چیزی که فهمید ...

از همه سخت تر برام اون بچه بود.نه از بدی.میدونستم اگر سهوا باهاش بد رفتار کنم حق الناس گردنمه.چون باید جای خالی مادرش رو پر میکردم
نباید بین اون و بچه های خودم فرق میذاشتم
خیلی خیلی فکر کردم
به همه این موضوعات.به علاقم به طاهر.به اینکه برای اولین بار یکی انقدر به دلم نشست
ایمان،رفتار،ادب و...
بعد از کلی فکر کردن تصمیمم رو گرفتم
به طاهر خبر دادم که جوابم مثبته.
ولی راضی کردن خونوادم دشوار بود

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
سیو کن بعدا بخون هنوز مونده بدبختیام سر اون قسمتاش شاید حالت گرفته بشه و روی امتحانت تاثیر بذاره

فردا تگمون کنی باشه؟ اگه پاکش کردن😭بخدا خود زنی میکنم اگه نتونم بقیشو بخونم

فردا تگمون کنی باشه؟ اگه پاکش کردن😭بخدا خود زنی میکنم اگه نتونم بقیشو بخونم

از اسمت اسکرین گرفتم

تو یه ساعتی زدم که خواب باشن و پر بازدید نشه

از همین ترکوندنه میترسیدم

2706