2752
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434811 بازدید | 1636 پست

از این میسوختن که محمد تو سری خور و چوپان اونا باقی نموند

اما خدا کمک کرد و محمد یک ساله با تمرینات سخت،دوباره سر پا شد

تو اون مدت،برای خرجمون و هزینه بیمارستان تمام طلا ها و پول هایی که تو این زندگی پس انداز کردم روخرج کردم

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها برا فرج امام زمان (عج)صلوات بفرستین میدونم پربازدید میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پر بازدید نمیشه عزیزم

عمدا این ساعت زدم که افراد زیادی نباشن و تاپیک نترکه

چند تا گل مثل شما بخونن کافیه🤍

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم پر بازدید نمیشه عزیزم عمدا این ساعت زدم که افراد زیادی نبا ...

نههه نترکه من میخوام باشتش دوست دارم داستانو داشته باشم مدام بخونمش چرا نمینویسینش کتابش کنید😢

(مامانم بعد از همه حرفاش،این جمله رو بهم گفت :  )

یه وقتی خیلی کم میاری.فکر میکنی بدتر از این نمیشه.فکر میکنی بدون چیزی یا شخصی همه چی برات تموم میشه

حس میکنی این زندگی رو نمیخوای

ولی خدا یه موقعش بهترشو بهت میده

یا تو این دنیا،یا تو اون دنیا

مامانم سختی زیاد کشید

درد کشید

غصه خورد

ولی سرش جلوی ما و خدا بالا بود

دل نشکوند

غرور له نکرد

قلب به درد نیاورد

هستین که زندگی خودم رو هم بذارم؟

نههه نترکه من میخوام باشتش دوست دارم داستانو داشته باشم مدام بخونمش چرا نمینویسینش کتابش کنید😢

بابام دلش میخواست این کارو انجام بدم

مخصوصا من که بین بچه هاش دست به قلمم بهتر بود

شاید انجامش دادم 🙃

اره من هستم فقط بابات ک خوب شد منبع ارامدتون کجا بود

امتحان قضاوت داده بود و قاضی بود

برگشت سر کارش

2706