2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434736 بازدید | 1636 پست

@parzhak    

سلام

اون مبحث تعطیل شد و نتونستم پاسختون رو بدم

امام صادق میفرمایند برای انسان از نشانه های خفت و خواری همین بس که لباسی بپوشد که به آن مشهور شود

امام علی میفرمایند بر مرد شایسته نیست که لباس او کنار رود تا ران هایش معلوم گردد و در این حال در میان قوم خود بنشیند

حجاب فقط مخصوص خانم ها نیست.آقایون هم باید رعایت کنن که متاسفانه چون قانون رسمی وجود نداره،نظارت جدی ندارن

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
@parzhak     سلام اون مبحث تعطیل شد و نتونستم پاسختون رو بدم امام صادق میفرمایند ب ...

یادم نمیاد چی گفتم😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادم نمیاد چی گفتم😐

😅😅😅

من گفتم دلیلی نداره توی تابستون آقایون با لباس آزاد باشن و همسر و پسرم‌با آستین کوتاه هیچوقت جایی نمیرن

شما گفتین آستین کوتاه اشکالی نداره.ولی بعضی لباسا که تا ناف بازه مشکل داره

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
😅😅😅 من گفتم دلیلی نداره توی تابستون آقایون با لباس آزاد باشن و همسر و پسرم‌با آستین کوتاه هیچوقت ...

خب ران هایش منظور شلوارکه..... منم باهات هم عقیده بودم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
خب ران هایش منظور شلوارکه..... منم باهات هم عقیده بودم

😆👌

زندگی شما مذهبی ها خیلی جالب و جذابه. مثلا روابطتون یا محبت کردن ها. مثلا شب زن به شوهر میگه اقا سید ...

الان میخواستی مذهبی ها رو مسخره کنی؟!!!!!  

نه ما زندگی امون همه چیش مثل بقیه است فقط تو خونه هامون از سیگار و قلیون و مواد و مشروب و مست شدن و بی عقلی و خیانت خبری نیست  

برای همین خیلی عاشق تریم نسبت به همسرمون  

بعدشم چون واجبات که خدا گفته رو انجام میدیم خدا هم زندگی امون رو پر از خوشبختی و زیبایی می‌کنه  

من خودم به شخصه احساس میکنم تموم آرزو هام تو همین جوانی برآورده شده و هر نعمتی از خدا خواستم بهم داده  

البته چون خودم هم نماز و روزه و قرآن و دعا و حجاب رو هیچ وقت ترک نکردم  

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
پرستیژ مربوط به شغل و پست و پول و قدرت و شهرته احترام و افتخار مربوط به اخلاق و تلاش و سن و تجربه ه ...

سلام

بله چون فداکاری کردن رفتن حوزه و درس های سخت حوزه رو میخونن؛

تو اسلام گفته شده نیاز نیست همه مسلمانان تحقیق و پژوهش کامل داشته باشن یک عده باید این کار رو به خوبی انجام بدن که میشن مجتهد و مرجع تقلید و بقیه سوالاتشون و احکام شون رو از اینها میپرسن؛

البته همون‌طور که پزشک سیگاری داریم که علم اش روش اثر نذاشته طلبه و روحانی هایی هم داریم که دروس حوزوی نتونسته شخصیت اشون رو درست کنه؛

اما پدر و همسر استارتر از اون طلبه های بسیار خوب و قابل احترام هستن  

تو همین نی نی سایت ببینید افرادی که شوهر پولدار با مدرک دکترا دارن ولی مرده چطور برای مسائل ناچیز زن و بچه اش رو کتک میزنه!!!!!!!

ممنونم🌹 تا سه هفته دیگه که زایمانم هست احتمال رفتنش خیلی کمه تا بچه هارو راضی کنه و ثبت نام بکنه ...

تو چقدر خوبی    

ای کاش همه بچه هایی که بی مادر میشن نامادری خوب و گلی مثل تو گیرشون بیفته  

تو یه تاپیک دیگه یه خانمی گفت خواهرشوهرش با یه مرد بچه دار ازدواج کرده مرده مغازه دار هست بعد با دختر بچه سر مسائل ساده دعواش میشه و خواهرشوهرش اونقدر بچه رو میزنه و به مادر فوت شده بچه فحش میده!!!

که بچه تا چند وقت بدنش کبود بوده!!!

من اون تاپیک رو دیدم گفتم شاید همه نامادری ها تو این دوره زمونه اینطوری هستن ولی شما رو دیدم نظرم عوض شد  

عزیزم این رفتار خوب ات با بچه هات و سارا به خاطر این هست که مادر و پدرت شما رو بسیار خوب تربیت کردن

بالاخره هر کسی یه روز از دنیا میره مهم اینه از مادر پدرتون خاطره خوب دارین  

تو همین نی نی سایت بعضی ها اونقدر ظلم از پدر و مادر دیدن که آرزوی مرگ مادر پدرشون رو میکنن متاسفانه

2740
من خیلی دوسدارم ۴ ،۵ تا بچه داشته باشم اولین کسی هستی ک با این سن ۴تا بچه داری زنده باشن ایشالا ❤

سلام

دوست من دهه هفتادیه تحصیل کرده هم هست ۳۰ سالشه الان ۴ تا بچه داره  

خیلی هم زندگی به روز و امروزی دارن البته پولدار نیستن متوسط هست وضع مالی شون همسرش تو شرکت مهندسی کار میکنه انگار

اوایل بعد از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ازدواج اش بچه دار نشدن تا درس شون تموم بشه انگار؛ ولی بعدش ۴ تا آورد الان ۶ ساله و ۴ ساله و ۲ ساله و ۶ ماهه داره؛

دو تا اولی دختر و دوتای بعدی پسرن؛

اونقدر هم با نشاط هست و تو شبکه های مجازی گاهی فعاله! آدم باورش نمیشه این ۴ تا بچه داره!!!!

سارا از بچگی تو بغل خودم بزرگ شد اوایل یکم به این چیزا فکر میکردم.ولی بعد اصلا برام مهم نبود دختر ...

میگم لیلا جون الحمدلله پدر و مادر و شوهر و بچه های خیلی خوب داشتی  

حالا این وسط یه دایی و دختر دایی و برخی افراد فامیل که در طول زندگی اذیت ات کردن رو بسپار به خدا جواب کارهاشون رو بده و فراموش کن اذیت هاشون رو...

اصل همون مادر و پدر و همسر هست که برای شما خوب بودن و همیشه باید خداروشکر کنی  

تو چقدر خوبی       ای کاش همه بچه هایی که بی مادر میشن نامادری خوب و گلی مثل تو گی ...

متاسفانه همین رفتار ها باعث دید بد به ماها شده

من میدونم چقدر حق الناس بزرگی بر گردنم قرار میگیره اگر دل سارا رو بشکنم

تا امروز تمام تلاشم روی بهترین رابطه مادر دختری باهاش بوده و الحمدلله تا الان توی این راه موفق بودم

میگم لیلا جون الحمدلله پدر و مادر و شوهر و بچه های خیلی خوب داشتی     حالا این وسط یه دای ...

ما که گذشتیم

انشاءالله خدا هم بگذره😅

2706