2733
2739

سلام

مثلا خواهر کوچیکتون که وضع مالی خانواده هم اصلا خوب نیست و خیلی کمبود داره 

خواهر برادر من مخصوصا داداشام برای خانم ها و نامزدهاشون فرقی نداره زن یا مرد یا خودشون بهترین ها رو خرج میکنن بهترییییییین ها. 

ولی مثلا میخوان به من لطف کنن من و خوش حال کنن من و میبرن ی جای کثیف و ارزون! اصلا هم چیزی نمیخرناااااا فقط شام مهمون میکنن یا عین بچه کوچیک ها ی بستنی قیفی میخرن میدن دستم 

من هیچ انتظاری ندارم چون پول درآوردن سخته حق دارن برای خودشون خرج کنن ولی دیگه مجبور نیستن که من و همچین جاهای مزخرفی ببرن. 

من ۲۳ سالمه خودم نامزد دارم ینی تازه عقد کردم. شوهرم تک فرزند ولی دو تا پسر عمو داره عین داداشش هستن. اونا رو یا بچه هاشون و میبره بهترین جاها. میگه زشته ببرم جای بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بااینکه زیاد پول ندارم

اما اگه خواهرام ی چیزی بخوان هرجور شده پول میگیرم وبراشون میخرم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

نه چون داداشم برا من خسیسه 

ولی تادلت بخواد به دوس دخترش میرسه

چرامن خرجش کنم وااالا🤨🤨💩

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️

بله بهترين جا رو ميبرمش پول داشته باشم هميشم واسش هديه خريدم حتي شده تمام پس اندازم بره وضع مالي خانوادمم بد نيس 

البته كارايي كه براش ميكنم يك هزارم لطفاي اون نميشه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706