2737
2734
عنوان

مهربونای من بیاین ❤️💚💜💜💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 6436 بازدید | 1497 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چرا چی شده؟؟

دلم درد می‌کنه🤧🤧👀

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2728

⚜هر چیزی که تو فکر شماس، از قبل براتون طراحی شده⚜

⚜همون کیفیتی که انتظار دارین،با قیمتی که انتظارشو ندارین⚜

⚜پایین ترین قیمت ها رو، ما براتون گارانتی کردیم⚜

⚜پس به پیجمون سر بزنید و ازش حمایت کنید...⚜

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7452128/با-دیدن-این-فایل-میتونی-دنیاتو-عوض-کنی-البته-اگه-متوجه-بشی?postId=211933142

منتشر   کنید   تا  بقیه  دوستان   اطلاع پیدا کنند

با اجازه   استارتر

کاربر آقا ........ اینجا جاییه برای  حل مشکل   ولی تا مشکلتو   میگی   بجای راهنمایی  کردن صد تا دیگه مشکل برات درست میکنند

خانما توروخدا یه دقیقه بیشتر از وقتتون رو نمیگیره فقط میخواد وارد سایت بشید و یه کلیک کنید تمووووم ممنون میشم اینکارو کنید دعاتون میکنم مررررررسی لینکی ک سیاهه رو کپی کنین وارد شین 🥺🥺🥺🥺🥺🌹🌹🌹🌹🌹

سلام دوست خوبم😊

لطفا وارد این لینک شو و کمکم کن کالای دلخواهم رو رایگان بگیرم🎁🙌 !

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=387619

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
2738
سلام  ملض  دخل میوه ها رو در آوردی انقد نخور بیا سایت یکم 😂😂

سلامممم نفسوم خشش

هههه میوه مفیده ب تو ام توصیه میکنم روزی چند بار بخور 

راستش گلم همش درگیر مهمونم 

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من یک دخترم یک خواهرم یک همسرم یک مادرم من یک زنم و ب زن بودنم افتخار میکنم 👸
2706