2733
2734
عنوان

مهربونای من بیاین ❤️💚💜💜💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 6436 بازدید | 1497 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایجارو صفا کن کیک بیمارستانع

مهدیهههههممممممم 

تولدت مبارک عزیز دلممممم ببخشید که تبریک نگفتم 

ولی مبارکاااااا باشه ایشاالله زندگیت پر از عشق بشه نه از اون عشقایی که یه طرفستو مانع خیلی دارع نه ولی اگه هم اینطوری شد از پسش بر میاین و بهم برسین 

خلاصه که تولدت مبارک عزیزم ایشاالله همیشه  خودتو و خانواده کسایی که دوسشون داری سلامت و شاد باشین و پیش کسایی که دوسشون داری و خانوادت لحظات اکلیلیی رو بگذرونی 

خلاصع که تولدت مبارک  زمینی شدنت مبارک :) ♥️❤️

کاش میشد از پشت این گوشی بغلت کرد...(:
مهدیهههههممممممم  تولدت مبارک عزیز دلممممم ببخشید که تبریک نگفتم  ولی مبارکاااااا باشه ا ...

درباره اون عشق که گفتم یه طرفه و مانع و اینا میدونین دیگه عشق یه طرفه سخته و غماشو داره مانع هم اگه عشقتون داشته باشه یکمی سخته ولی حتی اگه مانع دار هم باشه عشقتون ( که ایشاالله نباشه) شما از پسش بربیایند به هم برسین 

خلاصه که زندگیت پر از عشق که تویی که میگفتی به عشق اعتقاد نداری بگی این عشقه برای همه عشقو تعریف کنی 🖤🙃♥️😉

2740
درباره اون عشق که گفتم یه طرفه و مانع و اینا میدونین دیگه عشق یه طرفه سخته و غماشو داره مانع هم اگه ...

مانع هم داشته باشه سخته دیگع میدونین خودتون ولی اگه عشقتون اینطوری شد از پسش بر بیاینو به هم برسین 

بازمممممم تولدت مبارک سنیوریتا🖤❤️❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤🖤❤️🖤❤️🖤