2733
2739
عنوان

مهربونای من بیاین ❤️💚💜💜💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 6436 بازدید | 1497 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جیگررر🤤😍مرسی خوبی تو؟!!

بد نیستم🙂

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
چشمم❤🖇

در نبودت چه اتفاقایی که نیفتاد

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2728
@ریحانگلی۲۰     عزیزم بیا😍اینم اکیپ ما بچه ها عضو جدید هستن با من اشنان😉همسن خودمونم ...

سلام عزیزم من الان اومدم سایت ممنون عشق خودم ♥️

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
سلام عزیزم من الان اومدم سایت ممنون عشق خودم ♥️

معرفی نمیکنی بالاخره دوستای مهدیه دوستای ماهم هستن

2740
@سیلام    دیونه کجایی☹️ دلم هوس تو رو کرده🥺🥺🥺🥺🥺

جوووونم عشقم 🙃🤍⛓️

داشتم درس میخوندم 👀✌️

قرار بود بغض نکنی درسته ؟🤨✌️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
چرا می کنم ، من ریحانه ام ۱۵ سالمه ، تهرانم 

خوشبختم منم یلدا ۱۶

جوووونم عشقم 🙃🤍⛓️ داشتم درس میخوندم 👀✌️ قرار بود بغض نکنی درسته ؟🤨✌️

ای جــــــونو موفق باشــیـــــــ❤❤❤❤