2752
2734
عنوان

مهربونای من بیاین ❤️💚💜💜💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 6436 بازدید | 1497 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستی اون دفعه به شوهرم دوباره گفتم امیر این چیززز چیه میگه اون دفعه جوابتو دادم درس عبرت نشد 😂😂😂

وای😂نکن خواهر با بیچاره

الان فک میکنه ما چش و گوشتو وا کردیم😐💔😂

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ

خودم چون از همتون بزرگترم فایزرم😂 

@ماه_تابان۷۰ چون عاشق تولید وطنه میشه. برکت😂 

@ماه_تابانم    تو هم استرازنکا 😂😂😂

@meh_rak    آجی تو چون اکثرا بی خطری میشی سینوفارم 😂😂😂 

@ylda917    تو هم اسپوتنیک چون دکتری😂😂

@دختربلندپرواز۲     تو هم بین فایزر و اسپوتنیک خودت یکی و انتخاب کن 😂😂😂😂

خودم چون از همتون بزرگترم فایزرم😂  @ماه_تابان۷۰ چون عاشق تولید وطنه میشه. برکت😂  @ماه ...

راضیم ازت😂😂ایم ام روسیهههههه

مدیونید با من فارسی حرف بزنید

فقد روووسی

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
چون خیلی حالم گرفته بود زودتر گربتن😍قلبونت برم نپصم بدبختی یکی دوتا نی عمه هام از اراک بلند شدن ا ...

اهان😓 واای یعنی اینقدر حالت بد بوده؟ باورت میشه من تا حالا رنگ بیمارستانو ندیدم عقده شده رو دلم😐😐😐😂😂😂

از من تا خدا راهی نیست...فاصله ایست به درازای من تا من …و در این هیاهوِی غریب...من ، این من را نمیابم!
جییییییییییییییغ جیییییییییغ بلندترررررر😍😍 سووووووووت هیواییییییییییی ترخیصمم و امضا کرررد😭😍 ...

ای جاااان مبارکهععع😍😍😍😍💋

وقتی برای بقیه آرزوهای خوب میکنید چیزهای خوب به خودتون برمیگرده  
اهان😓 واای یعنی اینقدر حالت بد بوده؟ باورت میشه من تا حالا رنگ بیمارستانو ندیدم عقده شده رو دلم😐😐 ...

اجی دیگه جای تگ نداشتم تو. هم سینوفارمی چون بی خطری😂😂

2706