2737
2739
عنوان

دخترم هروقت ميره پيش باباش همش از زن باباش برام تعريف ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3282 بازدید | 65 پست

فقط با اون قسمتی که دخترت باید وسطتون بخوابه مشکل داشتم...که عادت بدیه...بالاخره از یجا باید این عادت رفع بشه...

خدا به زندگی و دلت آرامش بده عزیزم....

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خونه خودتونم كه هست دخترت وسط ميخوابه؟؟؟

به نظرم اگه اينطوره خوب نميتوني مديريت كني قول ميدم نصف بيشتر مشكلاتت با همسرت هم به خاطر همين مساعله

حالا بوس كردن همديگه چيز بدي نيست 

فقط با اون قسمتی که دخترت باید وسطتون بخوابه مشکل داشتم...که عادت بدیه...بالاخره از یجا باید این عاد ...

دختر من صرع داره براى همين مواظبشم حتى رو تخت نميزارم بخوابه ميگم خطر داره 

اگر صرع نداشت ك جاشو جدا ميكردم چون بزرگ شده ديگه

2731
اره من زن اولشم طلاق گرفتيم من ازدواج كردم اونم ازدواج كرد با٣٧ سال سنش از لج من رفت دختر ١٧ ساله گر ...

دختره بعد چند سال عقلش سرجاش میاد با این اختلاف سنی

shakhes_lebas_khab@ پیج لباس زیر با مناسبترین قیمت😍

عزیزم خودت روناراحت نکن اون دختره هم اداشه جلوی بچه ت میخواد به توپیام بده که دیگه بچه ت رونفرست اینجا...زیادم باور نکن خیلیا رودیدم جلوی بقیه لیلی ومجنون بودن پشت سر همش دعوا داشتن...مطمین باش حتی شوهرسابقتم دوست داره خودش رو باهمسرش خوب نشوم بده که تودلت بسوزه...اگه از این همسرت هم بچه داربشی کم کم روابطتتون بهترم میشه ان شالله ناراحت نباش فدای دل شکسته ت

2740
دختر من صرع داره براى همين مواظبشم حتى رو تخت نميزارم بخوابه ميگم خطر داره  اگر صرع نداشت ك ...

از زندگیت راضی هستی چن ساله ازدواج کردین

shakhes_lebas_khab@ پیج لباس زیر با مناسبترین قیمت😍
اره من زن اولشم طلاق گرفتيم من ازدواج كردم اونم ازدواج كرد با٣٧ سال سنش از لج من رفت دختر ١٧ ساله گر ...

تو که ازدواج کردی

دخترت هم نباید تعریف کنه جلوی تو از زندگییشون

خوابیدن وسطشون برای دخترت خوب نبست

عزیزم چرا این کار با خودت میکنی

چرا خودت اذیت میکنی

همه چی تمام شده

یک روزی دخترت میخواد ازدواج کنه نگذار از پدرش متنفر بشه

2706