2737
2734

زندگيم خيلى بهم ريخته شده خيلى دلم گرفته از يه طرف شوهرم ك همش تحقيرم ميكنه اذييتم ميكنه با دخترم بد رفتار ميكنه اما اخلاق هاى خوبى هم داره مثلا دست و دلبازه هرماه ٣تومان ميريزه تو حسابم جلوى همه احترامم رو داره اما خيلى اذييتم مينكنه مياد تو خونه اخم ميكنه حرف نميزنه دخترم يكم بازى ميكنه(٧ سالشه) يهويي سرش داد ميزنه بهونه ميگيره ساعت ٢ كه مياد خونه بايد غذا اماده باشه ٨ شبم بايد شام حاضر باشه دخترم ديگه با تا ساعت ٩ شب لال بشه تا اقا با صداى بچه سردرد نشه 

😔دخترم ٢ روز خونه باباش 

اومد انقدر تعريف ميكرد از رابطشون 

ميگفت همش ب بابا ميگه عشقم،عزيزم همش همو بوس ميكنن(اخه چه كاريه جلو دختر ؟؟ من هيچ وقت شوهرم رو جلو دخترم بوس نكردم حتى بغلش گفتم زشته دختره ميبينه)حالا همش جلو دخترم از اين كارا ميكنن 

ميگه بابا تا ميخواد بره بيرون سريع دختره لباساش رو ميزاره رو تخت كفشاشم واكس ميزنه $دخترم عادت داشت هميشه وسط بخوابه منم چيزى نميگم چون ميگم بلاخره اذييت ميشه عادت داره هميشه پيش من ميخوابه حالا دختره گفته ك نبايد ايدا جون وسط بخوابه ديگه بزرگ شده بايد بره كنار باباش 

دختر منم وسط نخوابه خوابش نميبره اصلا دلم نميخواد بره ديگه خونشون 

باباش بهش زنگ زد گفتم بگو ديگه مدرسه ميرم نميخوام بيام ديگه 😔خيلى ناراحتم خيلى خيلى خيلى 

عزیزم 🥺🥺🥺

طلاق گرفتین؟

تیکر اقداممه برا مادر شدنم از تهه دلت دعا می‌کنی؟..‌.♡کسی چه میداند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو مینوازد و آواز میخواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می‌گیرد. کسی چه میداند شاید تنها شرط معشوقه‌ی هیلتر به خاک و خون کشیدن دنیا بود؛ کسی سر از کار زن ها در نمی‌آورد.با سکوتشان شعر می‌خوانند؛ با لب‌هایشان قطعنامه صادر می‌کنند؛ با موهایشان جنگ می‌طلبند؛ با چشم هایشان صلح؛ کسی چه می‌داند شاید آخرین بازمانده دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می‌رقصد...^^تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😔😔😔خيلى دلم گرفته بچه ها خيلى هيچكسم ندارم باهاش درد دل كنم

من فدات 

درکت میکنم قربونت برم 

تیکر اقداممه برا مادر شدنم از تهه دلت دعا می‌کنی؟..‌.♡کسی چه میداند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو مینوازد و آواز میخواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می‌گیرد. کسی چه میداند شاید تنها شرط معشوقه‌ی هیلتر به خاک و خون کشیدن دنیا بود؛ کسی سر از کار زن ها در نمی‌آورد.با سکوتشان شعر می‌خوانند؛ با لب‌هایشان قطعنامه صادر می‌کنند؛ با موهایشان جنگ می‌طلبند؛ با چشم هایشان صلح؛ کسی چه می‌داند شاید آخرین بازمانده دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می‌رقصد...^^تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد...!
2738

وسط خوابیدن خیلی بده

ایشون حق داشتن گفتن بزرگ شده نباید وسط بخوابه

و دراخر اینک نمیتونین از دیدن پدرش محرومش کنید حق طبیعیشه

🌺اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌺
خيلى سخته خيلى😔

چیشد که اینطور شد ؟

ینی جلو بچه بوس و بغل نداشتی جنگ و جدال هم نداشتی؟ .

والا من هم بغل همسرم میرم هم میبوسیم همو .

از بیرون بیاد یا بخواد بره همو میبوسیم .

دخترمم میگ مامان بیا بابارو راهی کنیم داره میرها .

بچه باید عشق و محبت رو ببینه و یاد بگیره 

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️

قسمت خوابیدنشو حق داره اون خانم کاملا . 

دخترتم هفت سالشه . دو ساله که نیست ‌. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2706